Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok egy olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyannal, aki szidta anyátokat, apátokat?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mondott, hogy "rohadtam volna bele a kurv@ anyámba meg amocskos c..gány apámba (apám cigány származású volt, de soha nem találkoztam vele), meg, hogy alkoholista az egyik rokonom, meg, hogy nem is akarná őket megismerni stb? :S
2012. júl. 1. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem azért, mert így beszél a családomról, hanem azért, mert így beszél velem!
2012. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos, hogy nem maradnék vele. Összeszedném a kis cuccom aztán viszontlátásra. Majd fog az még sírni. Nehogy vele maradj már. Az ilyet szembe köpném aki így beszél. Fogd magad hagyd ott.
2012. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen NEM!

Miért ,valaki együtt maradna egy ilyen emberrel...?

2012. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is fura hogy megfordult a fejedben hogy ezek után vele maradsz.Kizárt hogy egy ilyen emberrel maradnék.
2012. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :(
2012. júl. 1. 08:14
 6/13 anonim ***** válasza:
15%

Nem kérdés, lapátra vele!

Azért búcsúzóul valami kis huncuttsággal kedveskednék neki.

Fantáziádra bízom mivel :)

2012. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Inkább lépj ki ebből a kapcsolatból. Amikor dolgozik egyszerűen csomagolj össze és menj haza. Telefonon tíltsd le így csörögni sem fog a telefonod interneten szintén ezután oldja meg az anyázást.


B terv: nevet címet telefonszámot ragassz ki minél több villanyoszlopra/hírdetőtáblára olyan címmel ,hogy "Meleg fiú keresi párját"

Majd csomagolj össze és szintén tipli.


C terv: játszd el a pajkos kislányt vegyél 2 bilincset vagy erős kötelet. Az eseményt intézd valami buli napjára amikor mennek hozzátok majd kösd ki pucéran az ágyhoz mond el neki amit érzel majd tipli, az ajtót hagyd nyitva


a C nagyon gonosz így csak akkor tedd meg ,ha biztos vagy benne ,hogy valaki megtalálja és nem lesz revans.Hogyha a barátod cigány akkor egyértelműen a B terv való neked mert tudjuk milyenek. Megkeresnek aztán gátlástalanul ordítanak az utcán stb..

2012. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én nem szivesen maradnék olyannal eleve aki igy beszél
2012. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem ő, nem cigány.

Amúgy meg ilyeneket nem mernék szerintem. :D Bár még ki tudja... :S

2012. júl. 1. 09:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Okos a párod. Érezni lehet hogy mennyire szeret...
2012. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!