Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én fújjom fel ennyire a...

Csak én fújjom fel ennyire a dolgot?

Figyelt kérdés
A párom tegnap vett magának egy üveg bort, nem drágát. Én iszonyú patáliát csináltam belőle de anyám szerint had igya végülis az ő pénze arra költi amire akarja. Félek, hogy ha iszik valami bajt csinál ezért nem akarom, hogy igyon.
2013. aug. 10. 06:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Emlékeztesd hogy milyen csatát vívott, és legyőzte a függőségét, és nem szeretnéd, hogy visszaessen. Sok csalàd a pua miatt bomlik fel...
2013. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Együtt éltek?
2013. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen együtt élünk.
2013. aug. 10. 08:35
 14/19 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg miert iszik? Szomoru valamiert, vagy jol akarja erezni magat? Egyszer egyszer nem gond az ilyen,de minden komoly baj kicsi dolgokkal kezdodik. Inni tarsasagban a jo, szorakozas, beszelgetes kozben egy egy poharral,de nem egyedul, uvegbol.
2013. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De alkoholista is volt (ha igen, akkor mindig az marad, ha iszik, ha nem) vagy alkoholos befolyáltság alatt okozott valamit? Pl verekedés, autóbaleset stb.
2013. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%
#15. Ha valaki nem iszik akkor hogy lenne már alkoholista????? De sötét vagy!
2013. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

Aki egyszer alkoholista volt az alkoholista lesz élete végéig, csak éppen tiszta!!!!!!!!!!


Ha találkoztál már tiszta alkoholistával akivel beszélgettél erről akkor tudnád.


7 éve tiszta ismerősöm a mai napig azt mondja, hogy ő alkoholista és minden héten megy A gyűlésre a mai napig

2013. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez így van. Aki alkoholista vagy drogos volt, az mindig az marad. csak tiszta, a jelen pillanatban, ez lehet tart hónapokat, éveket, vagy akár élete végéig,. De mindig az marad, és elég egy pillanat, hogy minden összedőljön.
2013. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ebben én sem hiszek...mondjuk nem is eszek meg mindent, amit mások mondanak.
2013. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!