Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én fújjom fel ennyire a...

Csak én fújjom fel ennyire a dolgot?

Figyelt kérdés
A párom tegnap vett magának egy üveg bort, nem drágát. Én iszonyú patáliát csináltam belőle de anyám szerint had igya végülis az ő pénze arra költi amire akarja. Félek, hogy ha iszik valami bajt csinál ezért nem akarom, hogy igyon.
2013. aug. 10. 06:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Egy üveg bortól nem hiszem, hogy bekattanna. Az nagyon kevés.
2013. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani sok kicsi sokra megy...
2013. aug. 10. 07:14
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát nagyon felfújod a dolgot !!! Én nő létemre olykor szoktam venni magamnak citromos sört ,mert szeretem /jólesik ! És ? Beb@..szna ha szólna érte a párom !!! A párom is szokott sörözni alkalomadtán esténként ,sőt van ,hogy veszünk egy üveg bort és megiszogatjuk kettesben ! Ettől még nem vagyunk alkoholisták !!! Vagy a te párod elveszti az önkontrollt az alkoholtól ???
2013. aug. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ő régen nagyon ivott és félek, hogy újra rászokik.
2013. aug. 10. 07:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, így már más a helyzet...ha régen alkoholista volt, akkor már probléma egy üveg bor is!

Amúgy nem lenne az, néha belefér...

2013. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
legközelebb majd abba köss bele h víz helyett szódát iszik
2013. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezt elfelejtetted az elején közölni, pedig azért a történetben fontos szerepe van.


Ennek ellnére ha patáliát csapsz nem segítesz, hanem csak ártasz..


Te fújod fel, mégha érthtő okokból is.

Nem lehett volna emberi módon közölni, hogy aggódsz érte, hogy visssza fog esni...


Alapjáraton egy üveg bor az nem gond (persze ez mindenkire más hatással van, de én fröccsben 2-3 óra alatt 1,5 üveggel is megiszom úgy hogy akár be sem csípek a melegben nőként...)

Viszo t, ha oltak alkohol peoblémái, akkor értem a problémádat, de ha gyerekként kezeled, akkkor csak rosszabb lesz

2013. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem lehett volna....?


A kérdőjel lemaradt...

2013. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Igen, te fújod fel a dolgot, ráadásul még írni sem tudsz.
2013. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tegnap szóltam neki és azt a választ kaptam, hogy ő sem szól bele, hogy én mit veszek az én pénzemből. Ha nem lettek volna gondjai az alkoholal akkor én is azt mondanám, hogy igya nem érdekel de így, hogy egyszer baja is származott belőle már más a helyzet.
2013. aug. 10. 07:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!