Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén: Ti nem féltek az...

Őszintén: Ti nem féltek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
Ha belegondolok, hogy már 35 éves vagyok és még annyi, de annyi tervem van, amit már nem biztos, hogy megtudok valósítani...másrészt, igen a külső is. Sokkal fiatalabbnak nézek ki, talán ezért is visel meg annyira a téma...Ezen annyit gondolkodom mostanában. Ti hogy vagytok ezzel? Ez egy anonim oldal, nyugodtan írjátok le, mit éreztek.
2013. aug. 4. 14:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Sokkal jobban félek attól, hogy esetleg nem lesz esélyem megöregedni.
2013. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%

25 éves vagyok, de szerintem jóval idősebbnek nézek ki. Az utóbbi két év nagyon kemény volt, és még nincs vége. A testemen is látszik, és lelkileg is eléggé megkeményedtem. Most kezdem látni, hogy igen, vannak dolgok, amiket többé nem tehetek már meg, mert öreg vagyok hozzá. És hogy egyre több ilyen dolog van és lesz.

Egyébként elég nagy törés volt, amikor a párom udvarolt és beszélgettünk a dologról és azt találta mondani, hogy ő nem bukik a kislányokra, neki egy érett nő kell. Borzasztóan furcsa volt ezt hallani :)

2013. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretnék nagyon idős és közben egészséges lenni.

Jó, egy kis idő még kell hozzá, de kivárom.

2013. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%

Tizes voltam. Azt elfeledtem írni, pedig fontos, hogy én eleve kihagytam a felnövést, s azt is, hogy érdekeljen mások véleménye azzal kapcsolatban, hogy hány évesen hogyan kell viselkedni, hova kell járni, ésatöbbi. Azt fogom tenni, amit akarok és tudok is, de a párom is képes lesz beöltözni animeszereplő cicalánynak 40 évesen (bár ez enyhe kihívás, még frissen borotválkozva is, arcra lehetne femininebb is a dologhoz). Ez a mi életünk, nem érünk rá másokkal foglalkozni :D

Egyesek szerint már motorozni sem kéne, ha párunk van. Na persze. Akkor is mennék, ha pár hete szültem volna, szükségem is lenne rá, igen jó stresszoldó tud lenni, no meg néha adrenalinnövelő is, attól függ.

Élni kell (ajajjj ezt pont én mondom, én se csinálom jól, de a hozzáállás azért megvan, csak jó vagyok önakadályozásban is olykor), azt pedig sokan elég jól tudják csinálni öregen is :) Nincs vége a világnak akkor sem ;) Csak egészség legyen s egy-két egyéb dolog, pl. pénz nélkül igen nagy bajban lennék.

2013. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%

26 vagyok, annyi tervem volt 30-ig az 1 harmadát sem sikerül teljesíteni addig:(


23 éves korom óta érzem hogy nagyon telik az idő....nem az öregedéstől félek, hanem attól, hogy ennyire telik az idő...és egyszercsak öreg leszek,és gyenge, és nem fogom élvezni a mindennapokat, de nem az öregségtől, hanem a hozzá tartozó betegségektől félek tuéajdonképpen...

sógornőm 30 alattinak néz ki, pedig 38 vele beszélgettem, és ő mondta, hogy igen ennyinek néz ki, de az éveinek száma nem annyi, és hogy ő már biztonságra vágyna, nem kínlódni a hitelekkel...stbő is mondta h nagyon érzi azt h már nem " fiatal"

2013. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
91%
Az öregedéstől nem, de kiszolgáltatottságtól, a betegségektől igen.
2013. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
60%

Én igazán nem félek, ez természetes dolog.

Annak örülök, hogy megfelelö életmóddal elértem, hogy mindenki azt hiszi rólam kinézetre is, mozgásra is meg ogndolkodásra is, hogy max. 30-35 vagyok, annak ellenére, hogy elmúltam 55 éves.

Persze nem vagyok olyan, mint 20 éve, de a legtöbb 40 évesnél jobban nézek ki, és ami még fontosabb, hogy minden probléma nélkül tudok mozogni.

Még rengeteg tervem van, amiket legalább részben szeretnék megvalósítani.

Ha szerencsém van, akkor még 25-30 évem van rá.

2013. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Ha fiatalos vagy és csinos, akkor csak az fog rosszul esni, hogy már nem néznek majd meg a fiatalabb férfiak és egyre idősebbek csapják majd a szelet, na ezt kell megszokni. :-)))))))))))))))))))
2013. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%

40 éves vagyok, azt hittem majd összeomlok, ha 40 leszek, de pont úgy érzem magam, mint 39 évesen. :)

Szerencsés vagyok, mert általában max. 35-nek szoktak gondolni, pedig nem vagyok extra szép, vagy bomba alakú, de az utóbbi pár évben kicsit megnőtt az önbizalmam, lazább lettem, és emiatt nagyobb a sikerem a másik nem körében. Szóval jól érzem magam a bőrömben, sokkal jobban, mint 10 évvel és 10 kilóval ezelőtt... :) Bár egy valami nagyon nem tetszik, hogy az arcom változik, nem is annyira a ráncok, mert abból szerencsére nincs sok, hanem úgy összességében az egész. Nagyon látom magamon az öregedést, és ez meglep. Nem ijeszt meg, csak olyan furcsa. Ez van. Igyekszem kiaknázni a lehetőségeket, és kihozni magamból a legtöbbet, szeretnék 60 évesen is fiatalos, klassz néni lenni, nem bánom, ha megmosolyognak ha színes, vagy rövidebb ruha lesz rajtam, sokkal inkább ez, minthogy dauerolt, zsákruhás mami legyek, akin átnéznek, és csak a sütijére emlékszik mindenki.

2013. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
kicsit félek (36 éves vagyok) de inkább próbálom jól érezni magam , annyira nem mozgat a téma szerencsére :)
2013. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!