Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén: Ti nem féltek az...

Őszintén: Ti nem féltek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
Ha belegondolok, hogy már 35 éves vagyok és még annyi, de annyi tervem van, amit már nem biztos, hogy megtudok valósítani...másrészt, igen a külső is. Sokkal fiatalabbnak nézek ki, talán ezért is visel meg annyira a téma...Ezen annyit gondolkodom mostanában. Ti hogy vagytok ezzel? Ez egy anonim oldal, nyugodtan írjátok le, mit éreztek.
2013. aug. 4. 14:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Én nem félek. 23 éves vagyok, 16 nak nézek ki. Még idegesít is, úgyhogy várom, hogy teljen az idő.
2013. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem.


D. MacLeod

2013. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Én 26 vagyok, de már nem járok nyilvános helyre fürdeni, mert nem olyan szép a testem se. :(

Mi lesz később, inkább bele se gondolok.

2013. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
N e agyalj ilyeneketn, mert abba fogsz beleöregedni, Nyugi, még van 15-20 éved, amíg fiatalos leszel, 55-60 után indul be általában a hirtelen öregedés, de aki normális, az belenyugszik és úgy is boldogan éli az életét, csak ilyenkor már más szempontok kerülnek előtérbe.
2013. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mindennek eljön az életben az ideje így az öregkornak is.
2013. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem félek. Ez természetes folyamat. Ha félsz, ha nem, akkor is megöregedsz, így minek parázni rajta? Van ezer más gond, nem kell egy plussz, ráadásul értelmetlen hozzá. Élek, teszem amit kell és ennyi.
2013. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Én pillanatnyilag csak annyiban félek az öregedéstől, hogy jelenleg minden erőnket a lakáshitel kifizetésére fordítjuk, minden fillért, amit csak tudunk félre rakunk, így nem megyünk sehova, csak vegetálunk. Persze "álmodozunk", hogy majd ha ki lesz fizetve a lakás, akkor egész nyáron megyünk fesztiválról-fesztiválra, csak attól félek, hogy akkor már nem fogja engedni az egészségünk. 40évesek vagyunk, terveink szerint még 8-10 év mire kifizetjük a lakást. A fesztiválok, tudom, még akkor is vonzani fognak minket, csak a baj az, hogy már most van mindkettőnknek egy-egy tartós betegsége, ami nem javul, csak vagy stagnál, vagy romlik.
2013. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
32%
én 17 éves vagyok. és nem félek. a haláltól sem. elfogadtam,hogy az az élet része. valahogy megbékéltem vele :) nagyszerű érzés.
2013. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Amikor olyan 38 körül jártam, azt hittem megőrülök, hogy én nem akarok 40 éves lenni, én nem akarok megöregedni!!!

Sikítani tudtam volna!!!

Eljött a nagy nap, reggel belenéztem a tükörbe, és rájöttem, hogy előző naphoz képest semmi változás nem látszik rajtam!!!

Szóval nyugi! Az nem úgy megy!

Éld az életedet, próbálj meg nemcsak testben, hanem lélekben is megmaradni fiatalnak, és akkor az kisugárzik rólad!

64/N

2013. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

37 vagyok, én is sokkal fiatalabbnak nézek ki, viszont nem vagyok szép :) Sokat nem veszíthetek, legfeljebb karakteresebb arcom lesz ;)

Az egészségemre és a sportra viszont egyre jobban figyelek majd, nem leszek mindig ifjonc, aki tehet bármit :D Most már ideje izmosodni, fogyni és fitten leledzeni még jó sokáig. Már elkezdtem :)

Tervek megvalósításában én sem állok még valami jól, de időm az még sok van. Szerencsére a legtöbbhöz nem kell fiatalnak lenni :)

2013. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!