Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az a név,...

Szerintetek milyen az a név, hogy Szeréna?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a Gossip Girl jutna róla eszébe? Nekem nagyon tetszik, de nem a sorozat miatt. Még régen olvastam egy könyvet, abban volt ez a név és nagyon megtetszett.

Nagyon ritka?


2013. aug. 1. 18:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én sose láttam egy részt se. Mondjuk azt tudom, hogy sose szerettem az ilyen régi meséket. Balu, Gumimacik, Dagobert bácsi, Micimackó, Tom és Jerry, Dexter, Sailor Moon volt nálam a nyerő.
2013. aug. 1. 21:42
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem volt nálunk sem kötelező olvasmány az említett könyv, pedig májusban frissen kerültem ki a gimnáziumból. Elég korlátolt gondolkodásmódra vall, ha az egyik embertársunk azért nézzük le, mert egy adott könyvet nem olvasott. Attól még lehet irodalomban jártas az illető. Én is dobálózhatnék több művel is, szidhatnám a másikat, hogy miért nem ismeri, stb. Inkább csak felhívom a figyelmét, hogy olvassa el.


Nekem nem a Gossip Girl jut róla eszembe, sose láttam a sorozatot. A név maga szép, nekem a görög mitológiából egyből a Hold jutott eszembe, majd ahogy olvastam a hozzászólásokat, úgy ugrott be Frakk. :)

A lányomnak nem adnám, más kedvenc neveim vannak. :) 19L

2013. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem az Underworld, hiába Selene :) Szerintem szép név. Én se olvastam az említett könyvet, de műveletlennek nem nevezném magam.
2013. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mi az a Gossip Girl, így az nem is jut eszembe. Nekem is Szerénke jutott eszembe róla a Frakkból. :)) Egyébként annyira nem tetszik ez a név.
2013. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

Ne mondd már 16 vagyok és kiskoromban sokat néztem a tvben a frakkot...

Amúgy nekem nem tetszik

2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Na, én nem néztem, ennyi:)
2013. aug. 1. 22:16
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem öreglányos, vénlányos.
2013. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem erőltetett, és hallatszik rajta hogy az angolból átvett név.
2015. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, tévedsz, nem angolból vették át.

Szeréna név jelentése: derűs, nyugodt

Szeréna név eredete: Szerénusz férfinév női párja, mely latin eredetű férfinév.

Amúgy már nagyon régen is használt magyar név.

2015. ápr. 10. 21:58
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem Serena Willams jut rola eszembe, aki vilagelso amerikai teniszezono :) Nem rossz a nev :)
2015. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!