Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig előhozza az exét. Mit...

Mindig előhozza az exét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta harcolok magammal, és a párommal. Már megpróbáltam sok mindent. Nagy részben én is hibás vagyok. Kapcsolatunk elején sokat mesélt az exeiről, de az utolsó akivel együtt élt, hát ő gyakran szóba jött. Elkövettem egy nagy baklövést, hogy a részleges információk miatt kíváncsi lettem, hogy ki is ez a nő, akiről ennyit beszél. Annyira bennem volt a tüske, hogy miért beszél róla annyit, hogy kíváncsi lettem, egy idő után már kérdezgettem is. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy érez -e iránta még valamit, vagy csak úgy sztorizgat, mint az ember az ismerőseiről szokott beszélni másoknak. De minél többet hallottam, annál szarabbul éreztem magam, mert összehasonlítottam a velem való viselkedését azzal, amit róla mesélt. Eljött a nap, mikor már úgy éreztem, hogy ez így nem mehet tovább, nekem ez fáj, nem akarom ezt. Megkértem, hogy ne beszéljünk róla többet, és ha kérdezném is, inkább mondja azt, hogy erről nincs kedve beszélni. Sajnos nem így történt. Akkor tanácsot kértem, és megfogadtam amiket ítak nekem az emberek. Pl. én is elkezdtem mesélni az exemről. Csak hallgatta, de nem szólt semmit. Továbbra is volt olyan, hogy azzal jött haza, hogy találkozott az exe anyukájával a boltban, gratulált a kisbabánkhoz, és mesélte neki, hogy mi van a lányával. Ment fel bennem az ideg. Minap beállított a csaj sógora is, egyedül voltam itthon a kicsivel. Furán nézett rám, minthogy én mit keresek a lakásban. Megkértem arra is a páromat, ha esetleg maradt itt valami, ami még az övé, vagy ő vette, azt dobja ki legyen szíves. Erre rávágta a párom, hogy "a wc-t ne dobjam ki mert abba kakált?" Aztán üzent az apja, hogy beszéhetnének. Majd a testvére is előbukkant. Kezdett zavarni nagyon. Idegesített, hogy olyanokkal jött haza a párom, hogy képzeljem ma hallotta, hogy a csaj milyen nagy kölcsönt vett fel. Aztán a történet, hogy eltűntek a párom családi ékszerei, és az egyik akire tippel, hogy elvihette, az a csaj, és figyeli a sorsát, hogy hirtelen nem -e kezd el költekezni, mert akkor tuti ő volt. Most már teljesen kész vagyok, mert most már mindig ez lesz, hogy úgy kell éreznem, mintha hárman lennénk a kapcsolatban? Meg is mondtam a páromnak. Ő erre annyit válaszolt, hogy ők már sosem lesznek együtt, nyugodjak meg, neki az a csaj már nem kell, engem szeret velem van. Kezdtem megnyugodni, eltelt egy hét, és tegnap este meséltem neki, hogy egyik ismerősöm abortuszon volt, nem akart 3. babát. Erre mi következett? Hát, az exe is elvetette a babáját, mert terhes volt az új pasijától és mivel drogoznak, nem merte megtartani. Legszívesebben üvöltöttem volna, hogy "honnét tudod? mit érdekel ez téged?" De már belefáradtam. Félek, hogy egy nap el fogom hagyni, és ő nem fogja érteni, hogy miért. Mert hát ő imád bennünket a babával, és milyen jól élünk. De akkor miért mindig az a k...a ex? Nem értem. Lehet, hogy én vagyok a hü**e, és ez a normális, de engem már nagyon zavar, mert már önbizalmam sincs. Mit tegyek?

2013. júl. 28. 18:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát, nekem ez magas :)

De érted... én mindent megteszek, kinyalom a fenekét, mindent megkap. Van pár kiló feleslegem a szülés után, de hajtom magam, tornázok, ma is szakadt rólam a víz, ugrálóköteleztem, futópad, felülések... Mondtam is neki, adjon fél évet, utána olyan cica leszek, hogy felőlem járhat a csámpás meg a lángos képű exei után is. Nem fog érdekelni, és akkor majd sírhat, hogy miért beszélt róluk annyit, és bánhatja, hogy most nem becsült meg.

2013. júl. 28. 20:06
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Ne nézd le a fériakat 10-es. Sokkal több a női érzelmi analfabéta, mint férfi.

Pláne ez a hisztizés. A hiszti mindig alacsony érzelmi vonalat mutat. Kérdező te tényleg berágtál azért, mert neked nem vett ruhát, az exének meg igen? Nem mondom, lehet fel keleltt volna nőnöd és utána gyereket vállalnod. Gyereknek minek gyerek?


Amúgy jó unalmas életetek lehet. Érzelmileg sivár, ötletekben szegény. Nem irigyellek, holott nekem most incs kapcsolatom.

2013. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem azon rágtam be, hogy vett neki ruhát, hanem azon, hogy nekem ezt miért kell tudnom? Miért kell ezt nekem elmesélnie. Főleg, hogy nekem nem vett.

Ez olyan, mintha lenne párod, aki üres kézzel felköszönt a szülinapodon, és hozzá tenné, hogy jaj, hát neked nem vettem semmit, de a volt csajom mindig kapott tőlem nagy csokor rózsát, meg ékszert, nem vagyok én irigy. Kíváncsi lennék, hogy állna a szád. Persze ez a pasinak nem esik le, hogy ez bántó is lehet, hanem egyből a nő a hisztis p...a!

2013. júl. 28. 20:19
 14/23 anonim ***** válasza:

# 12/13 Időpont ma 20:12


nem nézem le a férfiakat, nem ugy értettem hogy érzelmileg hülyék.


Erre van egy jó mondás: a férfi és nő azért nem érti egymást mert mindkettőnek más kell: a férfinak a nő, a nőnek a férfi.


kérdező: mondta ő hogy fogyj le, vagy hogy edzél minden nap hogy ujra cica légy? :) nem hiszem...


a pároddal egyszerűen máshogy gondolkoztok, én is így voltam az előző párommal


ő az összes exével jóba volt és beszélgetett velük és puszi pacsiztak. nekem meg mindig mondta hogy ne legyek féltékeny, holott némelyik lánnyal kifejezetten ugy viselkedett mintha akart volna tőle valamit... volt olyan hogy fél éjszakát végig beszélte mert a hölgyeménynek éppen szar napja volt... én nem ilyen típus vagyok... én ha valakivel szakítok akkor szakítok vele, és nem jópofizok... amikor (más okokból) szakítottam vele, ő velem is jópofizni akart tovább, én viszont tolakodásnak, zaklatásnak vettem (végülis már az is volt) és így két év távlatából még most is beprobálkozik néha a haverkodással..

én megértettem hogy ő más milyen, és barátságba akar maradni az exeivel, és tiszteletben tartotta... viszont én nem akarok vele így maradni mert engem zavarna (és szerintem a legtöbb embert zavarja az ilyen)

2013. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Saját magadat cáfoltad meg. Nem azon rágtál be, de azért bla bla bla neked nem vett. Akkor ezen rágtál be, nem?

A nőnek meg az nem esik le, hogy a pasi pénzeli (hisz téged pénzel), aztán mit várnak még?

Most kiderült, hogy a négyeske megmondónak nagyon rossz az ember ismrete (érzelem nulla). A párod nem érzékeny, hanem buta, te meg hisztis vagy. Hisztizel, csapkodsz, vergődsz.

2013. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Rendben 14-s, akkor csak félre értettük egymást.
2013. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

u.i.: Lassan már kezdem érteni, hogy miért van az, hogy sok nő kivágja a hisztit, összepakol és Hastala Vista Bejbe! Vagy azt mondja, hogy talált jobbat. A pasi meg nem is érti, hogy mit rontott el, és persze jön a duma, hogy az a hisztis liba, az a ri..nc!

Tényleg nem vagyok sárkány, elküldöm még sörre is. Egyet kérek csak, hogy mesélje el, hogy kivel volt és hol, ja és ha sokáig marad, dobjon egy sms-t, hogy ne várjam.

Kedves utolsó, mostanában tényleg elég sivár az életünk, tudod, pici baba mellett nem sok lehetősége van az embernek, sok lemondással jár a gyerek. Nem lehet menni már csak úgy party-zni, mulatni, kirándulni, mint régen, és valóban csak a munka van meg a család. Nem sok inger éri az embert. Majd egyszer, ha lesz neked is babád, rájössz, hogy a bab az nem hús.

2013. júl. 28. 20:29
 18/23 anonim ***** válasza:

Bocsi a chat-formáért. Én ezért nem pénzelem a barátnőimet. Meg amúgy sem vagyok olyan és ráadásul túlon túl sok pénzem sincs. Elmegyek, személyesen megveszem a dolgokat.

Mondjuk hozzá tartozik, hogy nekem a párom a másik felem. Tehát tudom a kívánságai egy részét (nyilván mindent nem lehet elmondani, meg mutatni, "elsuttogni"), a vágyai egy részét, ismrrem mint embert stb.


Nálatok kérdező pont ez nincs meg. Mintha nem figyelnétek egymásra. A párod rád tuti nem figyel. Nem is értem milyen kapcsolat az, hogy nesze itt a lóvé, vegyél valamit. Persze sok családban jól van ez így (és sokban meg a pasi semmit nem ad a nejének), viszont ott nem siránkoznak utána.

Döntsd el, mit akarsz. Abba beletrafált a négyes, hogy unalmas az élete. Az életetek. A második bekezdés nagyon igaz lehet rátok. Azt nagyon jól össze foglalata.

2013. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Egy szó mint 100, én csak nem vagyok kíváncsi az exeire, az exes sztorikra!!! Most én vagyok, ez a mi kapcsolatunk, a mi életünk. Nosztalgiázzon a haverokkal, ne velem, és punk-tum! :) Miért nem tudja ezt felfogni???
2013. júl. 28. 20:35
 20/23 A kérdező kommentje:
4-esnek pedig köszönöm a válaszait. Kicsit megkönnyebbültem.
2013. júl. 28. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!