Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázhatnánk le végre a...

Hogyan rázhatnánk le végre a férjem exét?

Figyelt kérdés
Állandóan jön és kéreget ezt-azt, pénzt, ruhát, játékot és persze mindig a gyerekre hivatkozik (van egy 4 éves fia). Először még nem tette ezt zavaróan, akkor hibáztunk és egyszer adtunk neki pénzt, mert megsajnáltuk, de most már hetente jön. A férjem már többször elküldte, hogy hagyjon minket békén, többet nem akarjuk látni, de ez sem érdekli. Tegnap például odajött a játszótéren és pénzt kért, hogy a gyereknek vagyen karácsonyra ajándékot, amikor nem adtam, akkor azt akarta, hogy a mi gyerekünk játékaiból adjak oda valamit. Megmondtam neki, hogy nem vagyunk jótékonysági intézmény, menjen haza. Ekkor lehordott minden pénzéhes k-nak, és a fejemhez vágta, hogy én tettem tönkre a családját, pedig addigra mire megismerkedtem a férjemmel ők már szakítottak. Nagyon elegem van belőle, de nem tudom mit tehetnék, hogy végre lerázzam.
2012. dec. 19. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Ferjed nem fizet gyerektartast? Persze ha tole van A gyerek... en nem Adnek,es megfenyegetnem ha nem hagy beken mentek A rendorsegre.ajtot ne nyissatok neki,ha latod az utcan fordulj el.ettol obbet nem tehettek.
2012. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

" Hogyan rázhatnánk le végre a férjem exét? "


Sehogy.

Amíg éltek ,addig végig ott lesz a kötelék,ami miatt jogosan lép be a mindennapotokba az ex : a gyerek.

2012. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó tanács elso. A feleség mar mehet is a rendőrségre feljelentést tenni kiskorú veszélyeztetése, tartasdij nemfizetese miatt. Ne adhatok neki pluszban pénzt, előbb utobb leszokik a keregetesrol
2012. dec. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

remélem én is jól értemezem, hogy a férjed egy gondos apuka aki fizeti a gyerektartást, vesz plusszban a gyereknek ajándékot, gondoskodik a gyerekröl 120%-ban.

ès ezen felül jön a nö kéregetni. vagy aférjed tojik a gyerekre, nem fizet semmit, az exnek meg minden úgy kell kicsikarni.


sajnos nem egyértelmü a kérdésed.

2012. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyerektartast fizet a ferjed? Erre kell hivatkoznod, hogy ha ezen kivul meg kovetel, zavar titeket, akkor perelni fogjatok, hiszen a ferjed magahoz veheti a gyereket, viszont itt valoban a gyerekre kell figyelni, hogy ne seruljon lelkileg, tehat ennek van hivatalos modja is, mivel ez rossz hatassal lesz a ket gyerekre, hiszen a sajat gyermekednek sem tesznek jot ezek a vitak, pl. a jatszoteri esemeny!
2012. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egyértelmü, hogy az ex fia a kérdeezö férjének is gyereke-e? Mert a foglamazásból nekemúgy tünik, hogy a gyerek nem közös.
2012. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, az ex fia nem a páromé, bár azt az anya sem tudja, hogy kié. Nagyjából 2 hónapos terhes lehetett, amikor szakítottak. Mire megszületett a fia, mi már összeházsodtunk a férjemmel. Az ex meg van róla győződve, hogy ha mi akkor nem találkozunk, akkor valahogy rávette volna a férjemet, hogy visszafogadja és akkor egy család lettek volna. Ezzel a tervvel csak az a gond, hogy a férjem már ott végetvetett a kapcsolatuknak, amikor kiderült, hogy megcsalta, a terhesség csak hab volt a tortán.
2012. dec. 19. 08:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fel lehet jelenteni zaklatásért. És meg lehet mondani, hogy a gyerek apjához menjen pénzt kéregetni.
2012. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem a ferjede a gyerek? Volt dns teszt?
2012. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen bolond exek vannak, te jó ég :D Mondjuk a férjed se semmi, hogy egy ilyen bolond nővel összeállt.
2012. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!