Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a férjem mindig tombol, ha vereséget szenved a számítógépes passziánszban vagy a travianban?

Figyelt kérdés
Nem pont úgy csináltam a játékot ahogy ő mondta, eladtam amit nem kellett volna, de ez akkor is csak egy játék, ti nem így gondoljátok?

2012. dec. 11. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális
2012. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én meg nem lógok a Facebookon, nekem kis részt jelent csak az ilyen játék az életemben, de a férjem, ha hazajön, első a tanya meg a travian, ha szólok érte, h nem kell ezt ilyen komolyan venni, én vagyok a sárkány
2012. dec. 11. 16:07
 3/21 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember! én itthon számítógépen dolgozom, hidd el, én sem vagyok semmire rákattanva, csak a férjem megkért rá, hogy ha itthon vagyok foglalkozzam vele, amúgy már kezdem a pokolba kívánni az egészet az ilyen hülyeségek miatt
2012. dec. 11. 16:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek maradt, és nem viseli el a vereséget, mint egy 5 éves
2012. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, és nem irigyellek, hogy ilyen a férjed. Nekem egy barátom volt ilyen, és a játékmániájának nagy része volt abban, hogy végül nemet mondtam neki.


"Megoldás" lehet talán az, ha nem segítesz neki a játékban. Így csak saját magát hibáztathatja, ha nem úgy sikerült, ahogy szerette volna.

2012. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem normális. A férjed hirtelen haragú és könnyen ideges lesz?
2012. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nem normális.
2012. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan eltaláltad, NAGYON hirtelenharagú, ötlet?
2012. dec. 11. 16:41
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Milyen ötletet vársz? A te férjed, te mentél hozzá... Nem mi esküdtünk meg vele.
2012. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Párom Playstation-on tud tombolni, nem tudom, mi a baja, de van, hogy szétveri mérgében a joyt:S. Én is játszom rajta egy játékot, de valamiért nem tudom magam felhúzni rajta. Nem tudok neki mit tenni, megkértem már, hogy ne tomboljon, mert nem szeretem, próbálja visszafogni magát, de nem sokáig sikerül neki:S. Szerencsére az életben nem ilyen agresszív. Amúgy szerintem embere válogatja, ki mennyire türelmes.


24/N

2012. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!