Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a férjem mindig tombol, ha vereséget szenved a számítógépes passziánszban vagy a travianban?

Figyelt kérdés
Nem pont úgy csináltam a játékot ahogy ő mondta, eladtam amit nem kellett volna, de ez akkor is csak egy játék, ti nem így gondoljátok?

2012. dec. 11. 16:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%

Bizonyos fogik szerintem normális. Persze lehet, hogy csak azért írom ezt, mert én is szoktam tombolni a számítógépes játékokon. Nem tudok veszíteni.

Viszont nagy előnye, hogy élőben senki nem tud felhúzni, mert a gépen vezetem le a feszültséget.

2012. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
*fokig
2012. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális, de Te szereted Őt, Te vagy a felesége, akkor a legkevesebb amit tehetsz, hogy nem adod el azt, ami neki fontos, nem azért, mert ez ennyire fontos vagy mert ez így normális, hanem azért, mert neki ez sokat jelent. Ő ezt érzi, Te nem döntheted el helyette, hogy neki fontos e csak annyit tehetsz, hogy akkor nem rontasz bele. De megismétlem ettől még ez nem normális, hogy őrjöng.
2012. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azt írod "Végre egy normális ember!". Ebből következik hogy egy szerinted nem normális emberrel kötötted össze az életedet, ami viszont a te döntésed volt és amiből bármikor dönthetsz úgy hogy elég volt, te nem egy nagyranőtt gyerekhez akartál hozzámenni (a házastársi szeretet az házastársi szeretet ami viszont nem várja el a másiktól hogy mindenféle hülyeséget eltűrjön az ember lánya/fia).

A férjed játékfüggő, neki a játék az első nem te. Így nincs sok okod rá hogy lelkiismeret-furdalásod legyen ha ezért véget akarsz vetni a kapcsolatnak.

2012. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A játékfüggés egy formája. Pszichiátriai hatáskör. Méghozzá mielőbb, mert ma még "csak" üresjáratban tombol, holnap már a berendezésben tesz kárt, holnapután bárkiben, aki a közelébe kerül.
2012. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hát... Azért a Travian elég kemény függőséget tud okozni. És mivel az nem olyan játék, amit azonnal fogod és újrakezded, így elég idegesítő tud lenne, ha valami nem úgy alakul. Én ezt a részét megértem, teljesen.
2012. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az utobbi evekben megfigyeltem, hogy azokrol a gyilkosokrol (pl a kulcsi eset, es a norveg meszarlo) mind kiderult, napi 12 orat jatszottak a szamitogepen, es fuggok voltak. Szoval, annak ellenere, hogy amugy regebben szerettem jatszani (ma mar nem ez erdekel) azt modnom, hogy ez veszelyes is lehet. Ja es a kerdesre is valaszolva, szerintem nem normalis ez a reakcio. A ferjed nem all ket labban a Foldon, ezek szerint.
2013. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Pszihológus? Hogy csökkentse a napi stresszt...
2013. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jaj ne, már megint jön ez a játékfüggőség dolog? Ne idegesítsetek légyszi. Nekem is vannak olyan napjaim, hogy szinte az egész ébren töltött időmet játékkal töltöm, mészárolok, hentelek, virtuális atomháborúkat vívok, van hogy idegeskedek is rajta, mégis egy teljesen békés ember vagyok, van amikor napokig be sem nyomom a gépet, mert nem érdekel.

Nem akarom sértegetni, a párral előttem szólót, aki szerint a mostani gyilkosok közül sokan 12 órákat játszottak... tudod te, hány olyan ember van aki 12 órákat játszik egy nap? Ha tippelnem kéne akkor olyan 100 milliót mondanék legalább. Ebből lett 2-3 gyilkos évente. Akik nem játszanak, azok közül mennyi lett? Na nem 2-3, de nem is ezer ezt most mondom. Oltári nagy zsákutca ebben összefüggést keresni.

2013. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem is erre gondoltam kedves utolsó!

Csak véleményekre voltam kíváncsi! Köszi a normális válaszokat!

2013. márc. 16. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!