Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázhatnánk le végre a...

Hogyan rázhatnánk le végre a férjem exét?

Figyelt kérdés
Állandóan jön és kéreget ezt-azt, pénzt, ruhát, játékot és persze mindig a gyerekre hivatkozik (van egy 4 éves fia). Először még nem tette ezt zavaróan, akkor hibáztunk és egyszer adtunk neki pénzt, mert megsajnáltuk, de most már hetente jön. A férjem már többször elküldte, hogy hagyjon minket békén, többet nem akarjuk látni, de ez sem érdekli. Tegnap például odajött a játszótéren és pénzt kért, hogy a gyereknek vagyen karácsonyra ajándékot, amikor nem adtam, akkor azt akarta, hogy a mi gyerekünk játékaiból adjak oda valamit. Megmondtam neki, hogy nem vagyunk jótékonysági intézmény, menjen haza. Ekkor lehordott minden pénzéhes k-nak, és a fejemhez vágta, hogy én tettem tönkre a családját, pedig addigra mire megismerkedtem a férjemmel ők már szakítottak. Nagyon elegem van belőle, de nem tudom mit tehetnék, hogy végre lerázzam.
2012. dec. 19. 06:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Off


Azért az elég érdekes, hogy amíg nem derült ki, hogy nem a férfié a gyerek, addig jöttek az üzenetek dögivel, hogy szemét férfi, biztos nem akar gyerektartást fizetni stb., amint kiderül, nem övé a gyerek hirtelen a válaszok is megcsappantak. Csak a férfiakat jó szidni itt?


On:


Kérdező, mondjátok meg neki, ha nem fejezi be fel lesz jelentve zaklatásért, szálljon le rólatok. Erélyesnek kell lenni, mert nem fogja abbahagyni.

2012. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem azért nem jönnek a válaszok, mert hirtelen nem értik az olvasók, hogy most mi van. Egy idegen gyerekre mi jogon kéreget a bolond nő? Egyszerűen tök érthetetlen.


Szerintem meg a nők kifejezetten szeretik szidni az ex-barátnőt és az ex-feleséget, szóval nem kell félni, biztos nemsokára jönnek az exet szidó kommentek :D

2012. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hogy egy ilyen kéregető, szellemi fogyatékos, hisztis idióta nővel összeállt a férj, az mondjuk a pasit is minősíti. Sokan, amikor az exeket kezdik szidni, elfelejtik, hogy azt az embert egyszer elfogadta a párod társaként, szóval azokat az emberi tulajdonságokat elfogadta a férjed. Ezen se árt elgondolkodni, hogy ez a pasit is minősíti.
2012. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
A nőket is ugyanúgy szidják, még sokkal undorítóbb módon is, nézz csak be a szerelem-szex kategóriába, mi nők ott senkik vagyunk, ha nem lenne büntetendő meg is ölnének minket azok az elmebeteg f*rkak...
2012. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tehát adott volt két ember, akik párkapcsolatban éltek. A hölgy terhes lett. Eddig értem.

Hogy derült ki, hogy nem a férjedtől már ekkor? Ilyenkor még igen kockázatos apasági vizsgálatot kérni.

A férjed elhagyta a két hónapod várandós nőt, aki TALÁN az ő gyerekét hordja, talán nem... Furcsa, érthetetlen, mindegy.

Azóta volt apasági vizsgálat? Nem a férjedé a gyerek?

Ha nem volt csináltassatok, ha nem az övé a gyerek mondjátok meg neki, hogy fel is jelethetitek zaklatásért és nem köteles fizetni a férjed, hiszen nincs köze a gyerekhez, de az, hogy a férjed nem zárkózik el a nőtől számomra azt jelzi, hogy talán az övé a fiú.

2012. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!