Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még az exét szereti?

Még az exét szereti?

Figyelt kérdés

A barátom a volt nőjével 1.5 évig volt együtt, nem tudom, mikor szakíthattak, talán pár hónapja. A srác folyamatosan szidja a lányt ha szóba kerül, de ritkán kerül szóba, talán hetente most már. Zavarja, hogy egy nagyon kis apróság miatt szakított vele a lány. Már hívott az ő nevén, de az annyira nem zavar mert apró az eltérés az ex és az én nevem között.Egyik héten nagyon kibukott a barátom, mert írt neki a lány, de a barátom újra barátkozni akar vele. Ezt mástól tudom, nekem meg mindig azt mondja, mennyire utálja..Már mondta nekem hogy milyen kár, hogy szakítottak ezért, meg hogy ilyen apróságért miért szakított vele a lány... Már az is olyan furcsa volt Nektek mi a véleményetek? 19-20 évesek vagyunk.

Nekem is van egy exem akit utálok gyűlölök hánynom kell tőle, szóval ugyanazok a jelzők megvannak, mint amikkel a barátom illeti ezt a lányt, de én azzal az exemmel nem akarok barátkozni.


2012. jún. 3. 16:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
+Velem nem jön el a kedvenc kávézómba sem, mert oda mentek az exével mindig.Másrészt meg kb velem tervezi az életét, de már kitalált mindent hogy mikor hogy és mit fogunk csinálni.
2012. jún. 3. 16:36
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, hogy olyan valakivel járj, aki a volt nője első szavára visszamenne. Az a meccs még nincs lejátszva. Ne ragaszkodj hozzá, felesleges!
2012. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Tóth János Mucsi válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolat után egy jó ideig (néhány hónap) nem kell beszélni az exszel, de utána igen, mert emberek vagyunk, túlléptünk, és nem volt véletlen, hogy együtt voltunk. Ezért értékesnek tarthatjuk a másikat. Viszont nem szabad addig belemenni egy másik kapcsolatba, amíg nincs túl az előzőn. Talán a párod nem szereti még az exét, hisz biztosan téged szeret, de nincsen túl rajta, az tuti. Nem megy oda, ahová vele járt, összetéveszti a neveteket, felkavarja, ha kapcsolatba lép vele. Meg az ingerült beszéd róla azt jelenti, hogy még nagyon felkavarja őt az emléke....hát...még nincs túl rajta, na.
2012. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem menne vissza hozzá (szerintem) csak barátkozni akar. De nekem ez furcsa:( Köszi a válaszod, még várok más véleményeket is :)
2012. jún. 3. 16:42
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem derül ki hogy az exét szereti e, ami kiderül az az hogy téged nem.

Rázd gatyába azt a fiút, közöld vele hogy eleged van az ex témából, döntse el mit szeretne, ha exezni akkor isten vele, ha téged akkor az csak úgy megy ha nem is hallasz többet a volt barátnőjéről mert nem érdekel.

Vagy felvállal vagy nem vállal fel, döntse el, neked erre nincs időd sem energiád.

2012. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szereti még szerintem,te pedig jó vagy búfelejtőnek.
2012. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Olvastam a levélváltásukat( a barátom véletlen bemásolta nekem a csetablakba) abból kitűnt, hogy szomorú nagyon... De most már én is.
2012. jún. 3. 16:53
 8/21 Tóth János Mucsi válasza:
100%
Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy az ember azt mond, amit akar. Meg ha tudja, hogy azzal tud levenni a lábadról, hogy tervezget, akkor megteszi, mert elolvadsz tőle. A tetteire figyelj. Azokra, amiket nem tud előre megtervelni, amik spontán reakciók. Abból tudod meg a lényeget.
2012. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szidják egymást egy bizonyos témán, és most is folytatták az egymás szidását. Meg hogy barátságot akar az exem, a csaj meg nem.
2012. jún. 3. 16:56
 10/21 A kérdező kommentje:
A kibukás és az ex írása nem egy napon volt, szóval hétfőn kibukott, kedden írt neki a lány.Mielőtt összejöttünk barátok voltunk, és én is mesélek neki az exemről... Ha ez számít. Ezzel nem kimagyarázni akarom vagy valami.
2012. jún. 3. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!