Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még az exét szereti?

Még az exét szereti?

Figyelt kérdés

A barátom a volt nőjével 1.5 évig volt együtt, nem tudom, mikor szakíthattak, talán pár hónapja. A srác folyamatosan szidja a lányt ha szóba kerül, de ritkán kerül szóba, talán hetente most már. Zavarja, hogy egy nagyon kis apróság miatt szakított vele a lány. Már hívott az ő nevén, de az annyira nem zavar mert apró az eltérés az ex és az én nevem között.Egyik héten nagyon kibukott a barátom, mert írt neki a lány, de a barátom újra barátkozni akar vele. Ezt mástól tudom, nekem meg mindig azt mondja, mennyire utálja..Már mondta nekem hogy milyen kár, hogy szakítottak ezért, meg hogy ilyen apróságért miért szakított vele a lány... Már az is olyan furcsa volt Nektek mi a véleményetek? 19-20 évesek vagyunk.

Nekem is van egy exem akit utálok gyűlölök hánynom kell tőle, szóval ugyanazok a jelzők megvannak, mint amikkel a barátom illeti ezt a lányt, de én azzal az exemmel nem akarok barátkozni.


2012. jún. 3. 16:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát még ha a fb-jába lépnétek be..
2012. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!