Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig az exét szereti?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exét szereti? Vagy csak nem tette magát túl rajta?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, már kétszer randiztunk, pár szót mondtam a volt barátnőmről, az ő volt barátjáról viszont elég sokáig volt szó. E-mailekben is random téma kapcsán előjön párszor a srác. Én nem mondtam el neki a volt barátnőm nevét, ő viszont mindig a nevén emlegeti a srácot. Pár hónapja szakítottak, a lány dobta a fiút, több mint fél évig voltak együtt. Lehet hogy még mindig őt szereti? Vagy csak nincs még túl rajta? Érdemes egy ilyen kapcsolatba belevágni?
2012. ápr. 26. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

NEM nem és nem! Nem szabad! Egy csomó bosszúságtól és idegességtől kíméled meg magad ha nem foglalkozol vele. Nekem a volt barátnőm egyfolytában az exéről beszélt, hgoy a Dávid így meg úgy, a Dávidnak szuper teste van, a dávid okos, a Dávid szexi, a Dávid ez meg az...elegem van.


Jó is hogy vége lett a kapcsolatomnak, egyszer megmondtam neki mikor együtt voltunk mi a véleményem erről, mert már besokaltam tőle... és még elkezdett bőgni, és nekem kell bocsánatot kérnem ezért hogy kitört belőlem hogy nem akarok többet hallani a Dávidkáról.

2012. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ilyenbe soha ne menj bele.

ha felmerül a gyerek neve,azonnal válts témát,hogy észrevegye magát.

én az ilyesmit 1 percig nem tűröm el.

egyébként meg tök mindegy,hogy szereti-e.

ha te is jól megdugod,akkor téged fog szeretni.

ilyen szempontból nem olyan bonyolultak a nők.

2012. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát ő igazából nem ilyesmit mond, hanem hogy rossz helyzetben jöttek össze, mert váltak a fiú szülei...meg olyanokat, hogy (nevezzük Miklósnak) Miklóssal így volt meg úgy volt,ilyen problémája volt a srácnak, meg olyan... de igazából nem dicséri meg ilyesmi...szóval ezért hiszem, hogy még nincs egészen túl rajta.

Meg Miklós próbálja visszakönyörögni magát, pl. ugyanabban a baráti társaságban van, pedig senki nem hívta, meg próbálja "féltékennyé tenni", meg ilyesmi.

Csak azt nem értem, hogy ha még a lány nincs túl a régi szerelmén, miért ő mondta nekem, hogy találkozzunk?

2012. ápr. 26. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez épp elég, ne foglalkozz vele. Vagy mondd meg neki nyíltan hogy nem érdekel ez a téma.
2012. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

mert te meghallgatod a nyafogását és nem kérsz kúrást cserébe.

egyszóval enyhén pacskernak néz.

2012. ápr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Velem is ugyanez volt, ő akarta hogy találkozzunk. Aztán a végén még én szívtam meg. Haver, ne találkozz vele, az ilyen nő nem érdemel egy jó csávót se, szerezz magadnak egy normális lányt.
2012. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom neked ezt. Van hasonló tapasztalatom jártam egy lánnyal aki nem volt túl az exén rá is ment a kapcsolatunk. Miután egyszer véletlenül újra látta egy szórakozóhelyen el is sírta magát este. Amikor együtt voltunk. Ezt add össze. Ne menj bele ilyenbe, már rosszul kezdődik amikor állandóan felmerül az ex neve. Tisztázni nem tudod, mert csak te jöhetsz szarul ki belőle, nem fog semmit elismerni inkább önvédelemből hárítani fog. Azt mondom dobbants!
2012. ápr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen nőket úgy utálom...a leggusztustalanabbak, még a prostiknál is esküszöm!! Csak kihasználják a másikat, keresnek egy menedéket, egyfajta ugródeszkát, és már mennek is a következő csávóra aki TÉNYLEG szimpatikus nekik. Szóval ne foglalkozz vele tényleg, fogadd meg a tanácsomat, inkább röhögj a képébe!! Mert csak azt érdemli. Tapasztalatból mondom.
2012. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos gyakori eset, hogy egy nő azelőtt kezd új kapcsolatba hogy előbb feldolgozná a régit. Ez egyfajta önvédelem amit nagyon nehezen ismernek be még saját maguknak is. Érett gondolkozású nő nem csinál ilyet. A rossz köznyelv erre szokta azt mondani, " nem ereszti el az egyik ágat addig amíg nincs meg a másik"


Remélve hogy így kevésbé sérül. Ez egyfajta önzőség mert másokat mélyen megbánthat vele. Én azonban óva intenék mindenkit attól hogy általánosítson. Sok ember így kezeli a problémáját ez nem nem függő. De kétségtelen hogy a nők között gyakoribb ez. Egyet tehetsz ha ilyennel találkozol mint most te kedves kérdező jobb ha kihagyod. Valószínűleg nem elég érett ez a lány nő(?) ha ezekre a dolgokra nem ébredt rá magában.

2012. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát :) És mi lenne, ha fordítva lenne a dolog a nemekkel, és én lennék lány, ő fiú, ugyanezzel a helyzettel (tehát megint ő lenne az, aki - ez esetben - a volt barátnőjét emlegeti)? Akkor is az érettségen múlna a dolog?
2012. ápr. 27. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!