Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vallja be itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be itt sok lány, hogy szereti a pénzes pasikat?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem én sem, hogy ide az oldalra is jár vagy 100, 200 lány pl írogatni, de mind egytől egyig szent. Nagyon sok nő az úton akiket látok, szó szerint él hal a pénzért. Bármelyik bmw-es kocsi mellet elmegyek, vagy elmegy mellettem az autó, mindben ül egy nagyon szép lányka. Gondolom az ide írkáló 100 vagy 200 vagy több lányból is tutira kell, hogy legyen néhány (szerintem sok) aki nagyon bukik a pénzre, de az sem vallja be, hanem az összes lány szentnek állítja be magát stb. Tisztelet a kivételnek. Szerintetek vannak itt is a gykn álszent lányok? Lehet, hogy kevés?
2012. márc. 12. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Az is lehet hogy a 4 milliárd lányból pont az 200 ír ide, akinek nem számít. Ez egy lehetséges kimenetel.
2012. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez is lehetséges. De nem túl nagy az esélye.
2012. márc. 12. 15:22
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem van és elég sok. Persze hogy fontos a pénz! Kinek nem? Ha nem lenne az nem tanulnánk, nem dolgoznánk, nem tervezgetnénk... nyilvánvaló hogy a nőknek nem azaz álmuk hogy egy panellakásban paprikás krumplit főzzenek kozmetikusról meg fodrászról álmodozva. (hasonlót írt enm rég valaki, nagyon bejött) nincs kivétel! de sokaknak (ez igaz) nagyon fontos a belső, hogy szerelmes legyen... úgy nem is házasodnának stb.
2012. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

az olyanok akik a pénzre, meg a kocsikra hajtanak = szégyen kategória!


viszont én már láttam a fordítottját is. Amikor a gazdag üzletasszony mellett olyan atomjópasi ült (fiatalabb), hogy az állam leesett..

hát igen én nem tudom megfizetni az ilyen jóképű pasikat 20 éves korom lévén... ő igen (és az sem számít hogy egy vénasszony...:S


nah erre mit szólsz???

2012. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert álszentek.
2012. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi az hogy tutira kell legyen néhány? Ha van 3 milliárd fekete zoknid és 1 milliárd fehér zoknid egy óriási ládában, hány zoknit kell kihúznod ahhoz, hogy biztosan legyen közte egy fehér? :D

Arra nem gondoltál, hogy a pénzes pasikat szerető lányok nem nyilatkoznak a témában? Vagy jobbat mondok. Éppen shoppingolnak, partikon vannak, stb... De a legrosszabb esetben is a szépségápolás kategóriában kérdezgetnek/válaszolgatnak. Sőt, ha épp nem áll rendelkezésükre egy pénzes pasi sem, akkor azon vannak, hogy kerítsenek egyet. Nem akarok senkit megbántani, de nem hiszem, hogy itt keresnék őket.

2012. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nagyon gazdag barátom, szörnyű volt. Emiatt is szakítottam, egyszerűen nem bírtam elviselni, hogy én csóró vagyok, nem tudom viszonozni a dolgokat, amiket ő ad, az érzelmeken kívül persze. A jelenlegi párom, akihez majd az életemet szeretném kötni nem gazdag egyáltalán, és kb lesz.rom. Persze, tök jó lenne ha gazdag lenne, de nem az, én meg őt szeretem nem a pénzt. 21/L
2012. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétel nálam, hogy pénze legyen valakinek (tudom, hihetetlen). Ám, ha szerelmes vagyok valakibe meg ilyen nyálas baromságok, akkor nem fogom kidobni csak azért mert van pénze. Habár ez csak feltételezés a részemről, mert még sosem volt milliomos pasim. Egy biztos, azt nem sokáig bírnám elviselni, hogy valaki eltartson. 10 éve önellátó vagyok, és nem áll szándékomban ezen változtatni. Ha szülök valakinek az más. Akkor egy ideig nem tudok dolgozni, de akkor nem az van, hogy azért kell eltartsanak mert lusta derogál dolgozni menni. Ez így álszentségnek számít? Ha valaki nem pénz alapján válogat, akkor csak nem kell azt hazudnia, hogy igen, azért hogy neked javítsa a statisztikádat:) Ha pénzéhes lennék, akkor sem állnék neki itt reklámozni. Írj ki egy kérdést: Pénzes pasikat kedvelő lányok jelentkezését várom. Vannak itt ilyenek?

Hátha ír valaki. Úgyis név nélkül megy az írogatás.

2012. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek azért vannak érzelmei. A nőknek is. Többnek van mint amennyinek nincs. Ez pedig nem lóvé függő. Ha az érzelmeimre hallgatok és nem nagyon bukok a pénzre, akkor már szent vagyok? Ezt eddig nem is tudtam. Akkor beszélnem kell Őszentségével, hogy gondoskodjanak a szentté avatásomról, vagy valami. Legalább majd a halálom után.
2012. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem hogy nem szeretem, hanem egyenesen kizáró ok. Volt egy barátom, akivel emiatt lett vége. Persze ő nem várta el tőlem, hogy én is olyan drága ajándékokat vegyek neki, vagy hogy néha én fizessem a közös programjainkat, de engem nagyon zavart, hogy ilyen csóró vagyok hozzá képest. És szerintem ez egy hülyeség amit a csúnya pasik találtak ki, hogy azért nem találnak barátnőt, mert nem gazdagok. Egyáltalán nem az számít.
2012. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!