Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vallja be itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be itt sok lány, hogy szereti a pénzes pasikat?

Figyelt kérdés
Ezt nem értem én sem, hogy ide az oldalra is jár vagy 100, 200 lány pl írogatni, de mind egytől egyig szent. Nagyon sok nő az úton akiket látok, szó szerint él hal a pénzért. Bármelyik bmw-es kocsi mellet elmegyek, vagy elmegy mellettem az autó, mindben ül egy nagyon szép lányka. Gondolom az ide írkáló 100 vagy 200 vagy több lányból is tutira kell, hogy legyen néhány (szerintem sok) aki nagyon bukik a pénzre, de az sem vallja be, hanem az összes lány szentnek állítja be magát stb. Tisztelet a kivételnek. Szerintetek vannak itt is a gykn álszent lányok? Lehet, hogy kevés?
2012. márc. 12. 15:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valami okos egyszer azt mondta, hogy aki nem tud kapni, az adni sem tud igazán. Nem én voltam:D Nálam nem kizáró ok ha a barátomhoz képest csóró vagyok. Ha szeret engem, sok pénze van, és el akar halmozni ajándékokkal, akkor tegye ha őt ez teszi boldoggá. Bár nem elvárás, semmi szükség nem lenne rá. Én is igyekszem őt boldoggá tenni, és azzal hogy van egy rakás pénzem, nem tudnám, ha már megvan mindene ami pénzzel kapcsolatos. Nem érzem magam kevesebbnek, és nem érzem úgy, hogy kevesebbet adhatok a páromnak amiért nincs annyi a számlámon mint neki. Egyszer volt egy kapcsolatom ahol nálam jóval tehetősebb volt a párom. Nekem nem tellett volna minden évben külföldi nyaralásra, neki igen. El is vitt magával:) Elég hülyén éreztük volna magunkat mindketten ha azt mondom neki mi után már egy éve együtt voltunk, hogy Drágám, menj egyedül nyaralni:D Én ha szeretek valakit és közel állunk egymáshoz, akkor nem tudnám nem elfogadni az ajándékát amit azért ad nekem, hogy örömöt szerezzen nekem, feltehetően azért mert neki is boldogság ha örömet szerezhet nekem. Nem mártíromság persze, nem óriási szívességet teszek azzal, hogy elfogadok egy ajándékot a szerelmemtől:D Ha szeretek valakit, akkor elfogadom úgy ahogy van. Pénzzel vagy anélkül, az teljesen mindegy. Azóta már jobb az anyagi helyzetem, mert jobban fizető állásom van, de a jelenlegi párom így is másfélszer annyit keres mint én. Az önbecsülésem a helyén van, keresek annyit, hogy nekem elég legyen és alkalmasint eltartsam a párom ha nehéz helyzetbe kerül. Szűkösen ugyan, de megvoltunk a fizumból. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem érdemes ebből ügyet csinálnia egy pár egyik felének, mert sosem lehet tudni mikor fordul a kocka. Ha valaki a jóban nem képes jó szívvel osztozni velem, akkor az ne is próbáljon meg mellettem állni a rosszban, mert felmerülne bennem, hogy csak akkor boldog az én párom ha kiszolgáltatott helyzetben vagyok és ő érezheti magát nyeregben.
2012. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint te szereted nagyon a pénzes pasikat.
2012. márc. 12. 22:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Aha. Nagyon. Én keresek havi 143000 Ft-ot 12 hónapon keresztül, a párom meg keres 210000 Ft-t havonta, de egy évben csak hat hónapon keresztül. Legalábbis ez az elmúlt két évben nagyjából így nézett ki. Ha minden jól megy, akkor talán idén már nem csak hat hónapot tud dolgozni. Látom sikerült leszűrnöd a mondanivalóm lényegét. Cseppet sem vagy előítéletes. Az a jó.
2012. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na de összefoglalom, hogy értsd. Ha van pénze és attól érzi jól magát, hogy rám költi, akkor tegye. Ha van pénze és nem akarja rám költeni, akkor egészségére. Ha nincs pénze az sem érdekel. Ha nekem van én szívesen megosztom vele, akkor is ha ő többet költ saját magára mint rám. Mert: nem azok a k.rva anyagiak a fontosak egy kapcsolatban. Jó ha van pénz, az remek ha nem kell filléres gondokkal küzdenie az embernek. Az lenne álszentség ha azt mondanám, hogy jaj te nem kellesz mert jóval több pénzed van mint nekem. Természetesen nem a híd alatt szoktam ismerkedni, de nem azért nem vonzanak a hajléktalanok mert nincs saját lakásuk. Ellenben eddig egyetlen pasim sem rendelkezett saját tulajdonú ingatlannal a megismerkedésünk pillanatában, de még a kapcsolatunk környékén sem. Ha neked az jön le abból, hogy nem vágom a pasim fejéhez az ajándékot amit vesz nekem, hogy nagyon szeretem a pénzes pasikat, akkor legyen úgy. Nagyon szeretem a pénzes pasikat:D Attól nem szégyellek elfogadni bármilyen ajándékot akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Akart már összejönni velem igazán pénzes pasi, de egyszerűen nem jött be, és gondolkodás nélkül azt választottam aki most van. Pedig éppen nem nagyon dúskált a pénzben. Ő tetszett, belé lettem szerelmes, nem akart megvásárolni meg elkápráztatni a javaival mint az a másik. A nem túl drága ajándékainak is nagyon örültem. Kit érdekel, hogy mennyiért vette? Ugyan már. Tudom ez is álszent duma lesz, de nem a bolti árban mérem egy ajándék értékét, csak az határozza meg, hogy kitől kapom. Karácsonykor tök csórók voltunk, mégis tudtam olyan ajándékokat készíteni a családtagjainak amitől könnyekig hatódtak, mert olyan szép ajándékot kaptak a gyereküktől. Ugyanannyira szeretem őt mint a családja, és a legkedvesebb ajándékom tőle az egy kis mütyür amit saját kezűleg készített nekem egy elborult pillanatában:) Mondjuk az egy kiengesztelő ajándék volt, de az most mindegy:D Bár távolról sem tökéletes a külseje annak a telefonbigyónak, mégsem cserélném le egy gyémánttal vagy swarovski-val díszített mobildíszre. Na ez megint egy kilométeres szöveg lett:D
2012. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Örülnék én havi 210 bruttónak. Az elég jó fizetés, tehetősebb fizetés. Szóval gazdagabb fajta pasival vagy együtt.
2012. márc. 13. 00:10
 16/19 anonim ***** válasza:
ISMÉTLEM. Az a 210000 Ft havonta csak 6 hónapban van. 6x210000=1260000 Ft/év. Az olyan mintha 105000 Ft-ot keresne minden hónapban. Számold már ki! Az neked sok? Hihetetlen. Kiragadsz részleteket, amin fenn tudsz akadni, és csak azzal vagy elfoglalva. Eszméletlen. Most nézem. Ha ő 12 hónapra elosztva keres havi 105000 Ft-ot, én meg havi 143000 Ft-ot, akkor én keresek jobban. Mégpedig havi 38000 Ft-tal. Az. Pénzes pasi... Kapd már le a szemellenzőt, és fogadd el, hogy nem azért nem kell a lányoknak mert nincs bmw-d. Csak szeretnéd azt hinni, hogy ez az oka. De nem. Ez fix.
2012. márc. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem bruttókról beszéltem. Nettó 105000 Ft nem sok. Sőt. Lehet hogy több mint a minimálbér, de igen csak kevés ahhoz, hogy az ember ne hónapról hónapra éljen belőle.

Ugye nem kell újra lerajzolnom, hogy hogyan jön ki a havi 105?

2012. márc. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ó, és nagyon sajnálom azokat akiknek ennél is kevesebből kell megélniük, de most szólok, hogy nem én tehetek róla.
2012. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hello kérdező,


Mivel hogy anonim oldalról van szó, hát milyért ne, én szeretem ha a pasimnak van pénze!Nem nagyon érdekel ha lepontoztok, minek kéne tagadni, legyen ilyen vélemény is az oldalon.

20-on x éves vagyok, volt már önálló keresetem (igaz nem sok kb ilyen minimál-átlag)de átlagban a barátaim tartanak/tottak el.És hát vannak is igényeim (márkás ruha,kiegészítők,szoli,sminkek,műköröm,póthaj stb)Nem vagyok műnő, inkább a természetes és a mű között, ugye ami nem tökéletes rajtam azon segítek bizonyos módszerekkel de nem viszem túlzásba.

Úgyhogy ehhez kell is sajnos pénz, a minimál fizumból nem jönnék ki egyedül úgyhogy muszáj a tehetősebb pasi is:)

Amúgy meg nem tartom magam szemétnek mert emellett igyekszek neki mindent megadni a ház otthon csili-vili, főtt étel mindig van, igényes vagyok magamra,szexuálisan is odateszem magam, viszont dolgozni jelenleg nem dolgozok.Tessék ítélkezzetek írjátok nyugodtan hogy hülye k.rva nem lesz ettől más a helyzet maximum röhögök egyet a szánalmas viselkedésen.Nem kell ítélkezni régen ez elfogadott dolog volt hogy a nőnek a munkája a házimunka:P

szép jó napot mindenkinek:P

2012. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!