Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány még nem tette túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány még nem tette túl magát az exén, akkor hogy lehet felvidítani?

Figyelt kérdés

valami 5let?

hogy lehet a legkönnyebben elfeledtetni vele...?


2012. márc. 4. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Tarts neki szerenádot.
2012. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Tedd ki neki a brokszit, és megkérdezed, hogy gyüssz b@szni, vagy b@szó' gyünni?
2012. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp egy ilyenbe keveredtem bele :S Elhitette velem, hogy tetszek neki stb... találkoztunk többször is de aztán bemondta az unalmast. Ő még nem felejtette el az exét stb. De tudtam neki szép napokat csinálni, vidám volt, sokat nevetett. Legelőször ezt magában kell legyőznie, attól függ milyen hosszú volt a kapcsolat, ha hosszú akkor tovább tart értelem szerűen. Én önmagamat adtam, meg tudtam nevettetni... Általában az ilyenek után az emberek vágynak az érzelmekre, de félnek bízni, szeretni és az ex még ott él bennük, hiába akar felejteni egy ideig nem megy.
2012. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!