Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig az exét szereti?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exét szereti? Vagy csak nem tette magát túl rajta?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, már kétszer randiztunk, pár szót mondtam a volt barátnőmről, az ő volt barátjáról viszont elég sokáig volt szó. E-mailekben is random téma kapcsán előjön párszor a srác. Én nem mondtam el neki a volt barátnőm nevét, ő viszont mindig a nevén emlegeti a srácot. Pár hónapja szakítottak, a lány dobta a fiút, több mint fél évig voltak együtt. Lehet hogy még mindig őt szereti? Vagy csak nincs még túl rajta? Érdemes egy ilyen kapcsolatba belevágni?
2012. ápr. 26. 23:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fordítva is tök ugyanolyan. Aki folyton emlegeti az udvarlójának a volt párját az nem egy tiszta fialás. Nem szabad vele foglalkozni, mi csak jót akarunk neked, ne rágódj rajta, lépj tovább. Én is igyekszem tovább lépni és ilyen csapdába akaratlanul se beleesni megint. Mert nagyon megszenvedtem vele és te is megfogod, hidd el haver.
2012. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!