Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki annak ellenére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki annak ellenére, hogy szereti még az exét (nem lángoló szerelemmel persze) belement egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sikerült beleszeretni az újba és elfelejteni a régit? Mennyire becsapás ez, ha a mostani barátot is szereted, csak nem szerelemmel? Illetve el szabad-e mondani ezt neki? Szerintem úgy tisztességes, de mégis hogy érintené?
2010. dec. 16. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
még régen volt ilyen. szakítottam életem első nagy szerelmével és még nem tettem túl magam rajta (mint utóbb kiderült) és összejöttünk az új pasimmal. hiba volt...:S több hónap után sikerült beleszeretnem, de nem volt az az igazi nagy szerelem, a kapcsolat meg egyenesen szar volt. szóval ilyet többet nem szabad, de nem is csináltam azóta, tanultam belőle bőven.
2010. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen..összejöttem a bátyjával.Nekik ez egyáltalán nem volt gond,senkinek sem mivel a sráccal egyébként sem voltam együtt sokáig,és megbeszéltük,lezártuk.Azt hittem már túl vagyok rajta..Hát kiderült,hogy nem..szörnyű volt,hogy minden alkalommal láttam a volt szerelmemet és ahogy rámnézett..Vagy tényleg úgy nézett rám,vagy csak beleképzeltem mindenfélét,de ez lényegtelen volt..Egyszerűen nem bírtam tovább..Szerettem az aktuális barátomat is,de egyszerűen nem bírtam ezt csinálni,úgy hogy az öccsével ennyit találkoztam.Így szakítottam a barátommal(nem csak emiatt,más oka is volt).A mai napig jóban vagyok mindkettővel,de a bátyjal különösen.Sokat beszélgetünk.
2010. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!