Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még az exét szereti?

Még az exét szereti?

Figyelt kérdés

A barátom a volt nőjével 1.5 évig volt együtt, nem tudom, mikor szakíthattak, talán pár hónapja. A srác folyamatosan szidja a lányt ha szóba kerül, de ritkán kerül szóba, talán hetente most már. Zavarja, hogy egy nagyon kis apróság miatt szakított vele a lány. Már hívott az ő nevén, de az annyira nem zavar mert apró az eltérés az ex és az én nevem között.Egyik héten nagyon kibukott a barátom, mert írt neki a lány, de a barátom újra barátkozni akar vele. Ezt mástól tudom, nekem meg mindig azt mondja, mennyire utálja..Már mondta nekem hogy milyen kár, hogy szakítottak ezért, meg hogy ilyen apróságért miért szakított vele a lány... Már az is olyan furcsa volt Nektek mi a véleményetek? 19-20 évesek vagyunk.

Nekem is van egy exem akit utálok gyűlölök hánynom kell tőle, szóval ugyanazok a jelzők megvannak, mint amikkel a barátom illeti ezt a lányt, de én azzal az exemmel nem akarok barátkozni.


2012. jún. 3. 16:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ezt csakis ő tudja, szereti-e még, meg hogy akar-e vele kapcsolatot. De én nem akarnék egy olyan sráccal lenni, aki folyton az exét "siratja".

Azt pedig el ne hidd senkinek néhány hónap után, hogy biztos benne, hogy veled akarja leélni az életét...

Illetve pillanatnyilag lehet, hogy úgy érez, de az igazi az lesz, ha még 1-1,5 év után is így fog érezni. Tehát csak az idő mondja meg, így lesz-e.

2012. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A párommal való kapcsolatuk elején is volt hasonló.

Másfél évig jó barátok voltunk előzőleg aztán összejöttünk.

Mindent tudtunk egymás előző kapcsolatairól is és ez igencsak megnehezítette a mindennapokat.

A párom rendszeresen felemlegette mindkét exét, akikhez komolyabb szálak fűzték. Az előttem lévővel folyamatosan csatározott. Elmondása szerint a lány semmibe vette, lenézte stbstb és ő ezt nem tudta elviselni- az azt megelőző nője meg rendszeresen írt neki, hívogatta, jópofizott ha összefutottak valahol. Még a kapcsolatunk második napján ultimátumot adtam, hogy egy szót sem akarok az exekről hallani- most én vagyok neki, ha kellek, viselkedjen ehhez mérten vagy mehet vissza kuncsorogni az exekhez.

Az egyikkel teljesen leépítette a kapcsolattartást, a másikkal viszont egyszer találkozott. Engedélyt kért előtte, elmondta hova mennek, mikor. Eljött a nap. Feszült volt, ideges, a munkatársaival is veszekedett. A találkozó előtt felhívott, hogy nem lesz baj, most találkozik vele- ám a találkozó után elszabadult a pokol.

A múltjukat boncolgatták, hogy ki volt a nagyobb szemét a kapcsolatukban, szóval semmi olyanról nem volt szó, hogy innentől kezdve hagyják egymást, csak találkoztak, hogy veszekedjenek. Utána persze rajtam vetetett le mindent, én meg elküldtem a fenébe. Belátta, hogy nem kellett volna sem találkoznia csajjal, sem pedig engem szekírozni amiatta.

Azóta szóba sem kerültek és ennek már vagy másfél éve.(20L, 24F)


Állj ki magadért!!

2012. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Engem riaszt, ha valaki ennyire megtervez előre mindent, nálam ezzel nem nyalja be magát, nem azért írtam.
2012. jún. 3. 17:12
 14/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a kommented! Igazából én nem vagyok ennek a szakítósdinak a híve, akkor meg lehet menteni :) Igazából én szeretném, ha mindent meg tudnánk beszélni-na nem úgy, hogy ellenőrizgessem, vagy valami, hanem hogy a társa legyek- de ez felőrli a lelkemet, hogy azt hallgassam, hogy a lány így lány úgy...Köszönöm!És ksözönöm a válaszokat a többieknek is
2012. jún. 3. 17:15
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen még szereti, vagy esetleg bántja a dolog, hogY miért dobta a lány. A barátkozásról pedig, szerintem a közelében akar lenni. Üljetek le megbeszélni, mert feleslegesen ne maradjál egy ilyen kapcsolatban.
2012. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha az ex sem akar tőle semmit, miért írt neki?

Na, mindegy, esetleg írhatnál te az exnek, hogy ha tényleg nem akar semmit a barátodtól, még csak barátkozni sem akar vele, ahogy állítja, akkor határozottan küldje el, építse le.

Ha ezt nem teszi meg, akkor lehet, hogy ő is akar még tőle valamit.

2012. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mert még veszekednek egy bizonyos dolgon amit nem szeretnék leírni hogy mi az... Szerintem nevetsége szakítás után ezen szenvedni akkor is. Jó kérdés, hogy mit akar tőle
2012. jún. 3. 19:13
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen,még az exét szereti,Beléd pedig nem szerelmes,mert Te csak egy pótlék vagy Neki.Arra vagy jó Neki,hogy könnyebb legyen számára a felejtés,és hogy ne legyen egyedül.
2012. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet azóta,hogy ír a volt barátnőjének de folyton :( ezt meg onnan tudom, hogy az egyik lány barátja aki tudja a jelszavát, belépett az iwiwjébe.Igazatok volt.
2012. jún. 5. 15:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Megy a srác a levesbe!
2012. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!