Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor az exét szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor az exét szereti még velem meg csak játszik?

Figyelt kérdés
Három hete körülbelül találkoztam egy srácal az egyik közeli falunapon. Egyik rokonom által egy partyba kerültünk az estére. Ő is ivott és én is, így nagyon hamar közel kerültünk egymáshoz és megcsókolt. Aztán az egész éjjel eggyütt voltunk beszélgettünk, táncoltunk meg még volt sok csók. Eltelt egy két nap persze nem jelentkezett, később kiderült hogy nem is emlékszik mindenre. Aztán írtam neki egy smst, hogy nem-e megyünk ki meginni valamit meg beszélgetni egy kicsit. Erre vissza írt, hogy neki már el van rabolva a szíve. Az exét szereti még aki már másfél éve itt hagyta őt mert kiment külföldre a karrierje miatt. Következő hétvégén megint eggyütt buliztunk, de nem volt semmi sem aztán most hétvégén nem terveztem már velük menni de akaratlanul is össze futottunk a discoban. Mikor már indultam haza beszéltem vele pár percet aztán a végén megkérdeztem tőle, hogy kapok-e jóéjt puszit erre azt mondta, hogy ő ad nekem inkább búcsú csókot. Ezt most mire véljem? Nem volt teljesen józan és azért? Amúgy ez volt pénteken, de utánna szombaton is eggyütt voltunk a városban ő, én meg még egy közös ismi, de beszélgetésen kívül nem volt semmi sem. Mi a véleményetek? Tényleg még az exét szereti másfél év után velem meg csak akkor kezdeményez mikor iszik?
2011. aug. 1. 21:39
 1/7 Uluka Nana ***** válasza:
hmmm.... nemtom...
2011. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja,gondolom akkor úgy van.Nem tud túl lépni rajta és te vagy a "vigasz"...:S Szerintem ne várj tőle semmit.Jól éreztétek magatokat akkor és ennyi.
2011. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kanos volt. Ott voltál. Kb ennyi, de ne remélj ebből sok mindent. Nem kellesz neki. Ha kellenél nem kockáztatta volna, h nem keres téged és elveszíthet.

19/L

2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki, ráadásul ezt még meg is mondta neked. Nem értem miért kínlódsz miatta...


20L

2011. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másfél év után már illene elfelejtenie az exét. Etől függetlenül valószínűleg már rajtad kívül más csajnak is adta be ezt a "szívem el van rabolva" dumát.

Nem az exét szereti, hanem egyszerűen most nem akar komoly kapcsolatot.

2011. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagy tényleg még az exét szereti,de magányos és ezért csókolt meg stb

2.vagy nem akar komoly kapcsolatba bonyolódni és az exével terel

3.nem tudja mit akar és nagyon félénk,de az alkoholtól tettre kész

2011. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni, mert a múltban él, és így nem lesz jövője a kapcsolatnak.
2011. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!