Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszik velem? Vagy tényleg nem tudja mit akar? Vajon szereti még a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.Kb 3-4 éve jártam vele másfél évig aztán egy hülyeség miatt szakítottunk.Ő rá egy évre összejött egy lánnyal akivel már másfél éve együtt vannak.A lány 2-szer megcsalta a fiút. Én még mindig nem tudtam elfelejteni teljesen ezt a fiút és most az utóbbi két hétben folyton vele voltam szinte minden nap éjjel kiszöktem hozzá és hát majdnem minden este smároltunk persze titokban.Én visszaszerettem belé és részegen sajnos el is mondtam neki.Ő ugyan úgy kavart velem de nem tudta/nem tudja hogy szakítson-e a barátnőjével a csókokat sohasem én kezdeményeztem,mindig ő.De nemtudja miért csinálja.Szeptemberbe lehívtam hozzánk a barátjával mert a szüleim nem lesznek otthon és azt mondták lejönnek és itt is alszanak.És erröl persze a barátnője megint nem fog tudni.De ezt én már nem értem ha nem akarna tőlem semmit nem csinálná ezt,de viszont még együtt van a barátnőjével.Kérlek segítsetek.Ha valami nem világos lécci szoljatok.Én 17 vagyok a fiú is a barátnője pedig 15...
2009. aug. 25. 15:23
 1/7 A kérdező kommentje:
És mikor kb 2 hónapja szakítottak akkor a fiú hozzám jött hogy újra össze akar velem jönni meg minden csak akkor én nem voltam itthon és utána kibékültek a barátnőjével és megint vele van...
2009. aug. 25. 16:41
 2/7 A kérdező kommentje:
Léccccciiii segítsetek....Nagyon szeretem...
2009. aug. 25. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű,bár lehet,hogy egy kicsit fájni fog(ha nem téged választ)Mond meg neki kereken,hogy válaszon vagy te vagy a barátnője.Mert ez neki nagyon kényelmes,hogy ott van neki két lány,ha az egyik nincs vagy nem ér rá,akor ott a másik.Én mindenkép válasz ut eléállítanám.

Bár én egy ilyen kapcsolatba nem mentem volna bele,már az elején letisztáztam volna vele a dolgot(de fiatal vagy és ez ennek betudható)

2009. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy nem lett volna szabad belemennem...De nem tudtam megtenni hogy nemet mondjak mivel szeretem!!!!És annyi jó emlék fűz hozzá.Talán abban reménykedem hogy otthaggya miattam a barátnőjét,de nemtudom!!!!
2009. aug. 27. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

én is választás elé állítanám! a nők nem játékszerek!nekem is volt ilyen helyzetem, de választás elé állítottam mert velem járni akart,összejöttem vele mert azt hittem nincs bnője, de amikor megtudtam választás elé állítottam akk azt mondta h titokban jöjjünk össze.akk szakítottunk, utána nagyjából egyanez lett mint neked , de a bnője akk tudta meg h velem kavart a tudta nélkül akk szíkatott vele a bnője, a bnője mondta nekem h őt választotta de szakított vele, utána meg jött hozzám, én meg elküldtem

szval sztem választás elé állítsd! a nőknek kell büszkeség4 tudni kell őket ott hagyni mégha szereted is! ha ilyen srác meg sem érdemel egy normális csajT!!!!

2009. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat teljesen igazatok van.....Csak még egy kérdés.Miért csinálja ezt velem?Ha szeretné a barátnőjét akk nem kavarna velem nem??Valamit csak érez irántam...De ha legközelebb találkozunk biztosan válasz út elé fogom állítani....Köszike még 1-szer
2009. aug. 28. 21:25
 7/7 anonim válasza:
Hat nem tom de szerintem a masik lany csak az agyba kell ,mert mar nem volna ujdonsag ha 15 eves lany megtenne,szerintem o is szeret meg teged de melleted meg kell a masik is.De mert nem mondod meg ,hogy nem leszel tobet vele amig nem szakit a masikkal?hm...ne legy te a masodik ezt tapasztalatbol irom.
2009. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!