Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet elfelejteni az exet?

Mivel lehet elfelejteni az exet?

Figyelt kérdés

Ő volt nekem az első, akivel lefeküdtem. Előtte is volt egy hosszabb kapcsolatom de akkor még fiatalabb voltam. Pár napja szakított velem, és bár az eszem tudja h nem illünk össze, mégis megszakad a szívem, neki adtam a szüzességem, el sem tudom képzelni h máshoz bújjak stb...h lehet ezen felülemelkedni? mennyi idő?

21L


2012. máj. 6. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyéni. nincs rá jo válasz. valakinek meg oda kellett adnod magad. gondolod mindenki a nagy övel fekszik le? dehogy.

majd ha ujra szerelmes leszel akkor elfelejted az tuti. ha meg nem akkor csak rajtad mulik.

2012. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mennyi idő de nagyon sokat fog segiteni a helyzeten egy következő pasi. Elfelejteni pedig nem kell, miért kéne?
2012. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyböl keresnek masikat.elfelejteni biztos nem fogod mivel ö az első.
2012. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Tudom milyen ez. Nagyon nehéz. Az első pár hét borzalom lesz. De közben próbálj új célokat találni, olyanokat, amik csak rajtad múlnak. A pasikra ráérsz gondolni. Majd jön magától egy újabb helyzet. Nálam akkor jött, amikor már csak magam voltam, mármint belülről, már nem körülötte járt az eszem éjjel-nappal. Idő, idő, idő. Ez kell hozzá. Én azt mondtam magamban, hogy türelem, türelem. Nem létezik, hogy így maradok egyedül. Lassan a legnagyobb fájdalom is alábbhagy. Kitartást kívánok neked, és ne hagyd el magad, ne omolj össze!
2012. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak nagyon igaza van! Éppen hasonló cipőben járok én is , mint Te! Bár nekem ő nem az első kapcsolatom volt és ma került sor a döntésünkre.

Fogalmam nincs mihez kezdek, keresek új elfoglaltságokat, dolgokat, amiket esetleg lemondtam, hogy többet lehessek vele! Bulizom, társaságba megyek!

Legalábbis most úgy tervezem ezeket a dolgokat próbálom megcélozni, de én is elég tanácstalan vagyok!

2012. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom nehéz elfogadni, de tényleg hozzátartozik az élethez a fájdalom is. Néha azon gondolkodom a megélt lelki fájdalmak mit adtak nekem. Egy biztos, erősebbé tettek. Van is egy ilyen közmondás: "ami nem öl meg az erőssé tesz". Hát ebben tényleg van valami. Sok miértre nincs válasz. Valamiért meg kell élni azokat, és törekedni arra, hogy a múlt hibáiból tanuljunk. Mindenkinek a célja a boldogság elérése. De a párkapcsolatok terén soha nem marad a boldogság állandó, mindig lesznek dolgok, amikben nem értjük a másikat, vagy nem értünk egyet vele. Az nem mindegy hogyan kezeljük ezeket, hogyan lépünk túl a múlt sérelmein, miképp kommunikálunk a másikkal, hogy értse a mondanivalónkat. Szerintem nem kompromisszumok kellenek egy kapcsolathoz, mert az valamiről lemondást jelent egy vagy másik fél részéről, amit fontosnak tart. Hanem együttműködés, amiben mindkét fél kielégítőnek látja a közös döntést. Na ez a nehéz. Az odáig vezető kommunikációs úttól kezdve a "megállapodásig".

Tanulni kell mindenből, és lehetőleg helyes következtetéseket levonni.

2012. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!