Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem rohamosan fogyózni...

A feleségem rohamosan fogyózni akar! Elkezdett egy citrom diétát. Hogyan segítsek neki hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

Először azt mondta szeretne konditerembe járni, rendben vettünk egy bérletet, már nem segített az itthoni torna! Járt rendszeresen egy hónapig de nem fogyott csak 2 kg-t.

Meg ehhez vettünk neki valami grapfruitos ízű testépítől folyadékot! Ami segít a fogyásban.

Azt abbahagyta és most bele kezdett egy citrom diétába!

Az azt jelenti hogy 14 napig tart, 1 nap 1 citrom-> ez napról napra nő a 7. napig már 7 citrom levét kell meginni, a második héttől pedig csökkenteni azaz a 14. napon csak 1 citromnak a levét issza meg! Már a 3. nál jár, és látom hogy véghez akarja vinni, csak mást nem is eszik csak egy kis ebéd vagy vacsora, meg egy kis víz.

Hogyan mondjam el hogy ez így rossz!


Ráadásként az hogy csinos!

157 körüli magasság, és jelenleg 60 kg lett, így hogy megszabadult a 2 kg-tól a pocakján van egy kis felesleg de én azt szeretem!


És mindennap edzeni jár, nem lesz ereje sem!


2013. júl. 24. 11:27
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Már írták előttem nem a kg számít, a képen mindkét hölgy 60 kg [link]
2013. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
45%

Azért ne feledjük, hogy ahhoz, hogy egy férfi egészséges legyen, a testzsírszázalékának 10-15% között kell lennie, nőknek pedig 20-25% között.


Ak iezt megcáfolja, az nem ért a témához.

2013. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!