Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem rohamosan fogyózni...

A feleségem rohamosan fogyózni akar! Elkezdett egy citrom diétát. Hogyan segítsek neki hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

Először azt mondta szeretne konditerembe járni, rendben vettünk egy bérletet, már nem segített az itthoni torna! Járt rendszeresen egy hónapig de nem fogyott csak 2 kg-t.

Meg ehhez vettünk neki valami grapfruitos ízű testépítől folyadékot! Ami segít a fogyásban.

Azt abbahagyta és most bele kezdett egy citrom diétába!

Az azt jelenti hogy 14 napig tart, 1 nap 1 citrom-> ez napról napra nő a 7. napig már 7 citrom levét kell meginni, a második héttől pedig csökkenteni azaz a 14. napon csak 1 citromnak a levét issza meg! Már a 3. nál jár, és látom hogy véghez akarja vinni, csak mást nem is eszik csak egy kis ebéd vagy vacsora, meg egy kis víz.

Hogyan mondjam el hogy ez így rossz!


Ráadásként az hogy csinos!

157 körüli magasság, és jelenleg 60 kg lett, így hogy megszabadult a 2 kg-tól a pocakján van egy kis felesleg de én azt szeretem!


És mindennap edzeni jár, nem lesz ereje sem!


2013. júl. 24. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizonyítsd be neki,hogy neked is így tetszik.
2013. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
8-assal értek egyet. Étrendváltoztatással értek egyet. Nem szabad éhezni éhesnek lenni. Ha éhes egyen! Pontosan ez a lényeg, hogy ne legyen éhes. Ha a szervezet éhezik mindent még a vizet is elteszi zsírnak! Izma nem lesz, nem bír majd felmenni 3 emeletet, kifullad szédül, el is ájulhat, rosszabb esetben meg is halhat (éhenhalás) ez nem vicc, láttam ilyet!!! Diabetikus, ha tehetitek személyi edző. És havi 2-3 kiló a normális a 4 a határ.
2013. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

"kell, nem ilyen pinatárogató meg futógép meg hasonlók. Guggolás, felhúzás, fekvenyomás, húzódzkodás, vállból nyomás, karhajlítás, stb... ez mind súlyzóval. Ezekhez kérjen segítséget az ottani gyúrósoktól!"


Fogadjunk, hogy te egy pasi vagy. Hidd el, a nőnek egész más kell. Niki a testét is meg a lelkét is simogatni kell. Szó szerint..

2013. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

ma 12:47

A nőknek is ugyan olyan izmaik vannak, ugyan olyan csontozatuk, zsírjuk, szerveik, ugyan úgy mozognak. A különbség, hogy más a hormonok aránya, meg ugye a csöcs/pina, ha parasztos akarok lenni. Igen, pasi vagyok. És edzettem már együtt rengeteg nővel. Akik így edzettek ahogy írtam azoknak formás és szexi alakjuk volt, a pinatárogatós, kizárólag futkározós nők meg szinte mindig az "én megpróbáltam, dehát nem tudok fogyni sehogy sem" kategóriába tartoztak. Egy időre hagyj fel a női magazinok olvasgatásával, azt javaslom.

2013. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy offolok, de futni nem rossz, sőt kell is! Én úgy tudtam, az a jó edzés, ha futsz, bicózol, taposol, vagy valami ilyesmi és UTÁNA súlyzózol.

Azért én olyat nem ismerek, akinek tényleges túlsúlya volt, mint itt ugye 10 kilóról beszélünk és futás, vagy más intenzív mozgás nélkül, kizárólag súlyzókkal leadta...

2013. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A gimiben egy osztálytársam egy év alatt 30 kilót fogyott diétával és súlyzós edzéssel. De az a legjobb, ha mindkettőt csinálod. Lehet kísérletezni hogy melyiket előbb... szerintem ha futsz, akkor utána nem lesz elég energiád súlyzózni, így szerintem inkább először súlyzózni érdemes, de embere válogatja.
2013. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Értem, köszi :) Ilyenről még nem hallottam, bár a jó étkezés csodákra képes. Én 1 év alatt adtam le 7 kilót úgy, hogy gyakorlatilag semmi nem történt csak lecseréltem a kenyeret tk-ra és bicóval járok dolgozni, illetve egy időben eljártam hetente úszni, csak nagyon drága, úh. abbahagytam. Egy kis súlyzó nekem sem ártana lehet :D
2013. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan embert aki futással fogyott. Kb. 75 kilóról 60-ra.


Esténként futott 1 órát, és ugyanazokat a kolis kajákat ette (menza) mint előtte.

És onnantól hogy elkezdett futni, a tesi órát is végig bírta csinálni. Persze ez egy gimnazista teste.


MINDENBEN egyet értek veled amúgy kedves rendes tanácsadó, kivéve a futásos dologban :)


Amúgy az én anyám is tiltaná a 6 után evést, de ha hajnali egykor fekszem le könyörgöm... :D


Ezek amúgy a NY maratonról képek:

[link]


látsz köztük egy elhízottat is? :) Tudom az izmozók nagy része úgy gondolja "puha csiga" lesz a futókból, de aki tényleg komolyan veszi, és nem csak lötyög, az egyik legjobb sportot fogja űzni, ami nem mellékesen hasznos is.

2013. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de edzőként végigolvastam amit írtál, a feleséged nem normális, de az sem aki ilyen tanácsokat ad.

legyél vele kemény,és határozott, és mond meg neki, h ebből max a kórházba fog kerülni, a fogyáshoz nem sok köze lesz, meg ha sikerül is, a jojo effektus miatt, utána sokkal több jön vissza.

aerob jellegű edzés kell, sok fehérje tartalmú étel, és minimális zsír, meg kevés szénhidrát, érdemes pár ezer ft ot, étkezési tanácsadóra költeni, (sport táplálkozás ) vagy neten nézni, sportolói étrendet.

a párod, amit akar, attól csak beteg lesz!!

én be is tiltanám az ilyen agymosott női magazinokat, mert sok szerencsétlen nő, azt hiszi, ha megindul az agyában a vezérhangya, h pár hét alatt, több évnyi tv néző izmot le lehet, dolgozni, h ebből ne legyen egészségügyi károsodása, és az izmai megmaradjanak, és VALÓBAN A ZSÍRBÓL fogyjon, ahhoz kiszámolt étrend kell, pontos betartással, és legalább heti 3 szor fél-1 óra aerob jellegű edzés, min kocogás, de a futás, v a biciklizés a legjobb, v úszás.


beszélj a pároddal, nehogy vmi baromságot csináljon!

2013. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:23

Mindenkinek más a genetikája. A legtöbb ember nem tud szar kajával és futással lefogyni, de azért minden elismerésem az ismerősödnek. De akkor most képzeld el, milyen durva eredménye lenne, ha mindent jól csinált volna! :D Én is ismerek olyan srácot aki kolis kaján elkezdett "gyúrni", vagyis ha épp olyan kedve volt elment edzeni. Egy év alatt 15 kg izmot pakolt magára, mindenki csak leste a diszkóban. Genetika. Nekem ez három év alatt ment szigorú diétával és edzéssel.


A versenyszerű futás megint egy más dolog, de azok azért picit keményebben edzenek, mint a fogyni vágyók :) Élsportolót egyébként is ritkán látsz elhízni, lehet az akár focista is.


Ne értsd félre, nem ellenzem a futást egyáltalán, sőt ha valaki csak fut, már az is jobb, mintha semmit nem csinálna, tényleg nagyon egészséges mozgásforma. :)

2013. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!