Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem rohamosan fogyózni...

A feleségem rohamosan fogyózni akar! Elkezdett egy citrom diétát. Hogyan segítsek neki hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

Először azt mondta szeretne konditerembe járni, rendben vettünk egy bérletet, már nem segített az itthoni torna! Járt rendszeresen egy hónapig de nem fogyott csak 2 kg-t.

Meg ehhez vettünk neki valami grapfruitos ízű testépítől folyadékot! Ami segít a fogyásban.

Azt abbahagyta és most bele kezdett egy citrom diétába!

Az azt jelenti hogy 14 napig tart, 1 nap 1 citrom-> ez napról napra nő a 7. napig már 7 citrom levét kell meginni, a második héttől pedig csökkenteni azaz a 14. napon csak 1 citromnak a levét issza meg! Már a 3. nál jár, és látom hogy véghez akarja vinni, csak mást nem is eszik csak egy kis ebéd vagy vacsora, meg egy kis víz.

Hogyan mondjam el hogy ez így rossz!


Ráadásként az hogy csinos!

157 körüli magasság, és jelenleg 60 kg lett, így hogy megszabadult a 2 kg-tól a pocakján van egy kis felesleg de én azt szeretem!


És mindennap edzeni jár, nem lesz ereje sem!


2013. júl. 24. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én inkább egy edzőt fizetnék neki, aki összeállttja az étrendjét és az edzéstervét. Mert ennek semmi értelme.
2013. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ilyenekben gondolkodok, akkor a férjem minden kertelés nélkul a szemembe mondja, hogy hulye vagyok. Tonkre teszem a testemet. Nálam szokott hatni.


26N

2013. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

én már mondtam is szépen csúnyán, sehogy sem érdekli! Vissza akar térni azt mondja a régi önmagához! amikor még 50 kg volt! Nemhiszi el de neki már az is meglátszik ha lemegy vagy 2 kg!

Ezt persze elérhetné sima edzéssel is , még ha az étkezésre annyira nem figyel!

2013. júl. 24. 11:35
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a világ legnehezebb dolga. Egy nőt eltéríteni a szándékától. De nem lehet, hogy kissé hanyagolva érzi magát, és azt hiszi, azért, mert kövér? Udvaroljál neki. Végezzetek közös gyakorlatokat. Sokat...
2013. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Havi 2 kg az nagyon egészséges. Max. heti 1 kg fogyás az amit a bőr szépen követni tud. Mondd meg neki, ha gyorsan fogy a bőre meg fog nyúlni és lógni fog, mint ha ruha lenne rajta! Az csúnya és műteni kell! Ha mindenképpen fogyni akar, oké tegye, de ésszel.
2013. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Persze én is mondtam neki hogy ez nem egészseges, és hogy a mérsékelten fogyás az a normális! nem érdekli!


Elhanyagolva egyáltalán nincs, csak neki az tette be a kaput hogy hónapok óta azzal jött neki mindenki, hogy hízott, csak azt hallotta hogy meghíztál, elhiztál, csinos voltál egyebek!

Az apukája is mondta hogy fogyjon.

Mi az anyukájával ketten voltunk az aki állította hogy szép, így jó, ha beteg ebből tud majd leadni, de mi csak ketten voltunk a negatív emberekkel szemben, és nem győztük meg!

2013. júl. 24. 11:48
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

2. vagyok

Amúgy én örülnek a 60 kg-nak :)

2013. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Olvastasd el vele a kommentemet, ennél jobb megoldás nincs. Nekem már sikerült 6%-os testzsírt felmutatni szálkás izomzat mellett, anyagok nélkül. Otthon vagyok a témában.


Tehát a feleséged gondolkodásával az a baj, hogy azt hiszi, hogy a fogyáshoz kevés kaja kell. Pedig ez nem így van, sőt. Ez egy hazugság, amit a média nevel az emberekbe, hogy megbetegítse őket, és a gyógyszeripar profitálhasson. Aki keveset eszik, és mellette még szét is maratja a beleit citromsavval, az annyit ér el, hogy megvonja a szervezetétől a nélkülözhetetlen tápanyagokat, ami ennek hatására nem fogyni fog, hanem hízni hosszútávon. Illetve a kilók azok csökkenhetnek, viszont azok a kilók nem zsírból fognak lemenni, hanem izomból. Ha valaki keveset eszik, annak a szervezete raktározó üzemmódba kapcsol, ami annyit jelent, hogy megszabadul az izomzat egy részétől, és helyette zsírt szed fel. Raktároz. A citromban tényleg vannak olyan anyagok amik segítik a fogyást, viszont elhanyagolható mértékben, nem érdemes törődni vele. A feleségednek viszont gyomorfekélye lehet a kúra végére, ezt jobb, ha tudod. Üres gyomorra citromlé... beleborzongtam.


A helyes módszer: sok hús kell a fehérje miatt, hogy ne izomból fogyjon(lényegtelen hogy nem akar izmos lenni, mert az nem olyan egyszerű), és a szénhidrátot vissza kell fogni amennyire csak lehet, mivel abból lesz a zsír.


Napi 5-6 étkezés. Az első a reggeli, az utolsó lefekvés előtt 2 órával. Igen, 6 után is enni kell, a női magazinok hülyeséget írnak, nem is értem, hogy nem tiltják be őket. Minden étkezés tartalmazzon fehérjét és zöldséget. A fehérjét sovány húsokból, tojásból, halból, esetleg fehérjeporból lehet bevinni. De nem tejből meg szalámiból. Szénhidrátot csak délelőtt érdemes enni. A fehér lisztes dolgokat(kenyér, stb) el lehet felejteni, helyette rizs, zab, bab, ilyenek, esetleg teljes kiőrlésű kenyér.


"testépítő folyadékokat" nem érdemes venni. Edzés utánra kell venni valamilyen fehérjeport, meg multivitamint minden nap kell szedni. Ennyit a táplálékkiegészítőkről.


Edzésnek jó a konditerem, viszont rendes súlyzós edzés kell, nem ilyen pinatárogató meg futógép meg hasonlók. Guggolás, felhúzás, fekvenyomás, húzódzkodás, vállból nyomás, karhajlítás, stb... ez mind súlyzóval. Ezekhez kérjen segítséget az ottani gyúrósoktól!


Mellé heti 3-4x 50 perc tempós gyaloglás, vagy lassú kocogás a városban.


Remélem segítettem, és elfelejti ezt a szart amit most csinál.

2013. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kilókat nézze, hanem a centiket! Ez a citromos hülyeség csak szétcseszi a szervezetét! Keressen egy személyi edzőt, meg dietetikust és együtt összeállítanak egy tervet neki! Ezzel tönkreteszi magát, főleg ilyen hőségben ki fog dőlni!
2013. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként ha azt hiszi, hogy csak soványan lehet szép, az pontosan olyan, mint mikor a pasik azt hiszik, hogy ha nem 120 kilós izomállatok, akkor már nem is kellenek a csajoknak. Pedig pont hogy azok a taszítóak a legtöbb nőnek. A másik oldalról is ez a helyzet, a nők a saját soványságukban látják a szépséget, a férfiak meg nem, de ez senkit nem érdekel sajnos. Egyébként is, egy nőnek elsősorban a férjének kellene tetszeni, a többi ember csak utána következik. Ha nem elég a férje nyálcsorgatása, de még több emberére is szükség van, az nem biztos hogy jó.
2013. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!