Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam vannak itt gondok...

Nálam vannak itt gondok agyban? Vagy ti se tudnátok elviselni?

Figyelt kérdés

Páromnál csak 1 macska van. Ugye ilyenkor nyáron vedli le a téli bundáját, és borzasztóan száll a macska szőr mindenhová, mondtam neki már ezerszer, hogy vigyük el a macskát kozmetikushoz, és nyirassuk meg egy picit a szőrét, hogy ne hulljon annyira, de őt erre nem lehet rávenni, mert, hogy szeret esténként belebújni a macska hosszú meg selymes bundájába ha én nem vagyok ott, neki ez megnyugtató érzés. Agyban tudja, hogy ez nagyon zavaró, és próbálja azzal kompenzálni, hogy állandóan fürdeti a macskát, takarít,porszívóz, ágynemüket mos szinte 2 naponta, meg felmos naponta 2x 3x. De nagyon zavaró szokott lenni, mikor akárhová ülök, meg fekszek ott a macska szőr, meg a ruhám is tiszta macskaszőr lesz, bele megy a számba, meg néha a kajába is beleszáll macska szőr. Nekem ettől herótom van.


Mielőtt a páromat hibáztatnátok, tudtam hogy macskája van így fogadtam el őt, a macskával, csak télen jöttünk össze és akkor még nem tudtam előre mi lesz nyáron.


2013. júl. 19. 08:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Cuki vagy kérdező.


Rövidszőrű, szerencsétlen macska stb...



Nekem is herótom lenne. brrrr


Fel/bemásznak mindenhova, otthagyják a szőrüket. áá

2013. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!