Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nagy elvárás...

Szerintetek nem nagy elvárás valakitől hogy tegye le a cigit pluszban még fogyózzon is?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 08:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
De.
2013. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Hat ha mondjuk 150cm, 120kg es szív-,tudó-,vagy cukorbeteg, netalantan gyerekei vannak, akkor nem nagy elvárás, hanem normalis kérés.
2013. júl. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető a kérdés.

Szóval aki leteszi a cigit az hizik,ez tény,ezt tapasztaltam is a környezetemben plusz utánna olvastam hogy ez miért van igy.

Férjemnek mondtam is hogy hizni fogok,amire azt válaszolta hogy akkor fogyózzak.Meglepődtem hisz voltam már 15kiloval is nehezebb és állitólag akkor is tetszettem neki...

2013. júl. 19. 08:37
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, a magad kedvéért es az egeszsegedert kell mindkettő....
2013. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen,hízik,mert az evéssel pótolja azt amikor dohányzott az ember.Gondolom normál a testalkatod,ha 15 kilóval nehezebben is szeretett.Miért akar hirtelen ennyire megvonni majdnem mindentől (ami "jó") ?
2013. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze,nyilván,semmi kedvem elhizni hogy aztán valami más bajom legyen,csak hát a férjem hozzáállása meglepett kicsit.
2013. júl. 19. 08:42
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Az egészség a legfontosabb, de agyilag is!!! Ha valaki belehülyül abba, hogy egész délelőtt azért gürcöl, hogy egész délután küzdhessen és még csak örülni sem tud neki, akkor megette a fene az egészet! Az nem vigasz, hogy néhány ismerős, meg sok ismeretlen szerint ez neked "jó", meg neked "egészséges"! Ha megéri az, hogy az egész életed másnak éld, (közben még arról is meg akarnak győzni, hogy ez csak neked jó), hát tedd azt.
2013. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

A férjed tudta mikor összejöttetek, hogy dohányzol nem? Akkor vagy elfogadja azt, hogy leteszed a cigit, nem miatta, hanem a saját egészséged miatt, és egy kicsit meghízol, majd később 1-2 év után ezt leadod,vagy nem teszed le a cigit és lesz egy 10 kg-val nehezebb barátnője. Ami szerintem azért nem a világ vége. Oké, adohányzástól tüdőrákot lehet kapni. Teljesen normális kérés, hogy a párod azt szeretné, hogy letedd. De azért, mert van rajtad 10 kg felesleg még nem fogsz gurulni, és nem lesz az egészségedre se nagy mértékben káros, 10 kg-tól senki nem lett még cukor beteg, nem lett érszükülete, és a szívének se lesz semmi baja.

Nem azt mondtam, hogy a cigi letételével 30 kg felesleget kell felszedni, mert az nem normális, de 10 kg még simán belefér,főleg ha a párodnak 15 kg +-al is tetszettél.


Én elmesélem ez nálam, hogy volt, hátha jobb belátásra bír téged is, meg a párodat is, akár a párodnak is megmutathatod.


A terhesség előtt teljesen átlagos testalkatom volt, nem voltam vékony, de felesleg se volt rajtam. Eldöntöttük, hogy belekezdünk a babaprojektbe, de a feltétele az volt, hogy leteszem a cigit, a baba miatt is meg magam miatt is. Elmondtam a páromnak, hogy ez mivel jár, mivel egyszer már megpróbáltam letenni, akkor is híztam 5 kg-t. Azt mondta ez őt nem érdekli, az sem ha 10 kg-val leszek nehezebb, mert még így is egészségesebb lennék én is meg a baba is, mintha cigiznék. Letettem a cigit, teherbe is estem a terhesség alatt felszedtem 10 kg-t. A terhesség után eltelt 1 év, mondtam páromnak, hogy akkor megpróbálom leadni a felesleget, de akármit csináltam diétáztam, kondiztam heti 4x, nem ment le a felesleg. A párom azt mondta, hogy nem érdekli őt, ő büszke rá, hogy nőies idomokkal rendelkező párja van, és hogy azért szedtem fel 10 kg-t, mert gyereket szültem neki, és hogy leraktam a cigit. Azt mondta, hogy még így is egészségesebb vagyok, mintha 10 kg-val kevesebb lennék de cigiznék, és én is jobban érzem magam a bőrömben.

2013. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha a dohányzás elhagyása után vigyázol arra, hogy ugyanannyit egyél, mint most, akkor nem fogsz meghízni. Legyen nálad mindig zöldség vagy gyümölcs, amit rágcsálhatsz, a répa, alma vagy a zellerszár tökéletes erre. Ezzel meg van oldva az a része, hogy a cigi helyett eszel pótcselekvésként.


A lényeg, hogy ne kapj rá valami másra, ne kezdj el csipszet, csokit vagy hasonlót enni önvigasztalásul a dohányzás helyett! Ha amúgy normális az étrended, nem fogsz elhízni, így fogyóznod sem kell majd. :)

2013. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező hány kg, hány cm? Talán már most is elhagyta magát.
2013. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!