Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket gondolsz, érzel, amikor...

Miket gondolsz, érzel, amikor párod más nőket néz?

Figyelt kérdés
Mi pl. a párommal kb. egy órával ezelőtt ültünk az erkélyen (lakótelep), egyszer csak azt láttam, hogy néz egy fekete hosszú hajú csinos, karcsú nőt. Majd mikor észre vette magát, és az, hogy én is észre vettem a történteket, hirtelen zavartan azt mondta: "egy barátom keresztanyja". Én pedig: "ja, aha, egykorúak..." Bejöttem a konyhába, és kb. fél perc alatt végig futott az agyamon egy olyan érzés, gondolat, hogy nem vagyok neki elég szép. Rosszul éreztem magam. Csináltam egy kávét, és átgondoltam az egészet. Nagyon kicsi önbizalmam van mostanában, mert nemrég szültem, még nagy a poci, van rajtam vagy plusz 15 kg. Nekem is hosszú fekete (festett) hajam volt, derékig érő, de terhesség alatt buta fejemmel lenyírattam, mert annyit mondogatták, hogy jobb lesz az úgy, a baba miatt is majd. Most úgy érzem, hogy a legszebbet dobtam el magamról, amim volt, és utálom ezt a helyzetet. Tudom, hogy nem csalna meg, mert szeret bennünket, mégis annyira rosszul esett. Kb. 3 hete össze is vesztünk, mert a postán megbámult egy szőke cicababát, úgy hogy állt mellettem. Aztán megint mikor észbe kapott mit csinál, megkérdezte, hogy "szerinted az a csaj ott mit csinál?" Tudom, hogy hűséget esküdött, nem vakságot, tudom, hogy ez természetes, de fáj.

2013. júl. 16. 21:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nem kaptam még rajta a páromat soha, hogy más nőt bámulna. Elkeserítene a dolog. Együtt viszont szoktunk megnézni nőket, én is sokszor megnézem a szép és csinos nőket, olyankor elmondjuk a véleményünket. Nem egyezik az ízlésünk a párommal, általában aki nekem tetszik, az neki nem, és fordítva. Ezen mindig jót nevetünk. Ennyi. Ha azt venném észre, hogy gyakran elkalandozik, és más nőket bámul rendszeresen, én is elgondolkodnék. Nem normális szerintem. De majd ha lefogysz akkor biztos újból beléd szeret. Most is szeret persze, de azzal hozhatsz valami újat a kapcsolatba. Szerintem még felesleges aggódnod. Ha majd kezd eltávolodni is, akkor már baj lesz.
2013. júl. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
72%
Huh, nehéz kérdés, örök vita... amikor ott vagyok, akkor nem csinálja, de azt mondta, mindegyikük ilyen, hogy ha nincs ott a barátnőjük, akkor megnézik. Nekem is rosszul esik, de ezért minek hagyjam ott, ha mindegyikük ilyen? Meg legalább mellettem nem csinálja.. mondjuk amúgy se lenne könnyű, mert szerencsére csinosnak számítok. :D Legalábbis lekopogom.. fogyókúrázok, tornázok, már csak 58 kg vagyok, a hajam is hosszú volt régen is, de most még hosszabb, napozok hogy barnább legyen a bőröm, sminkelek is, és az a vicc, hogy "összerakva", a tükörben szinte tökéletesnek látom magam, majd elindulok, találkozok vele, megyünk az utcán, és erre gondolva minden önbizalmam elillan, kövérnek és csúnyának érzem magam. Ráadásul ő viszont nem féltékeny!! Max. néha, ha valaki nagyon bámul, de ő inkább olyan büszke típus ilyenkor, és nem ideges lesz hanem vigyorog.. totál máshogy vannak ők meg mi, nők összerakva... Nyugi, ne add fel, te is visszanyerheted még a régi alakodat bármikor, de nem is igazán miatta, hanem a saját önbizalmas miatt!:)) És való igaz, a legszebb se elég senkinek se... ők ilyenek:( Mi meg nem. Szerintem kezdjünk el mi is férfimódra viselkedni.:D
2013. júl. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Igazából már este elillant a rossz kedvem. Engem szeret, engem ölel át, nem kéne, hogy érdekeljen kit néz meg. Meg aztán nem egy fogyatékos, ő is tudja, hogy ez ezzel jár, és csak átmeneti állapot a terhesség utáni változások. Viszont jó lenne, ha abban a pillanatban nem pattanna el az a bizonyos "méregkapszula" bennem.

Ami pedig a szuper-anyukákat illeti, láttam én már olyat, hogy egy klassz pasi elhagyta az 50 kilós feleségét egy 70 kg-os miatt. Volt is nagy pofára esés.

Nekem pedig múlt évben, mikor vékony voltam, eszembe nem jutott bárkinek is aki erősebb és nincs megelégedve magával dicsekedni, hogy "jaj, hát én 55 kg vagyok, és forognak utánam a pasik", és ha majd lefogyok, és találkozom valamelyik ismerősömmel, vagy akár idegennel sem fogom neki ezt az orra alá dörgölni, mert ez bunkóság. Ha segíteni nem tudok rajta, nem fogom tetőzni még azzal is a baját, hogy azt akarom elérni, hogy irigykedjen rám. Hát, úgy kb. ennyi :)

2013. júl. 17. 08:05
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha te irigykedsz valakire csak azért mert 55 kg, akkor elég nagy bajok vannak veled. Szerintem teljesen mindegy, hogy egy nő hány kiló. Sokkal, de sokkal fontosabb a kisugárzása. 70 kilósan is lehet csinos valaki, és 50 kilósan is lehet igénytelen, ronda. Tök mindegy.
2013. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
44%

Dühít. Tudom, hogy nem vak, látja a szép csajokat, de minek megbámulni? Illetve bámulja meg akkor, amikor egyedül van, vagy a barátaival, ne akkor, amikor velem. Én se nézek meg más fiúkat, amikor együtt vagyunk, mert tapintatos vagyok.

Egyébként érdekes, amit írsz, már sok lánytól/nőtől hallottam, hogy mennyire megcsappant az önbizalmuk, amikor megváltak a hosszú hajuktól.

2013. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
72%
Én ha észrevezsem, hogy megnéz egy nőt, rákérdezek, hogy csinos az a csaj, nem? vagy jó a feneke, nem?, mintha nekem is feltűnt volna. Plusz bosszúból én is feltűnően megbámulom a jó pasikat. Hehe. :)
2013. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

34-es

Félre értesz, én nem irigykedek, a hencegők hiszik azt, hogy ha te véletlenül nem vagy megelégedve az alakoddal a szülés után, és ők lenézően beírják, hogy "jaj, hát én 50 akárhány kiló vagyok..." akkor attól ő most már sokkal jobb nő, mint más. Ennyit akartam kihozni a dologból, de talán rosszul fogalmaztam.


35-ös

A szép hosszú hajam volt az, amivel maximálisan meg voltam elégedve, mert sűrű, szép fényes hajam volt. (Nem zsíros, 6 szál haj. Én mindig nagyon sajnáltam olyanokat, akiknek hiába hosszú a haja, nem mutat semmit, de már számukra is van segítség... a póthaj).


Utolsó...

Egyszer már én is kérdeztem a páromtó, mikor megnézett egy csajt, hogy tetszik? Kérdezte egyből, hogy "kicsoda"? Mondom a csaj, aki bejött. Azt mondja: "ja, nem azt néztem!" De azért nem bírtam ki, hogy el ne mondjam, hogy ki az, és hogy csak azért hord olyan óriási napszemüveget, mert abban nem annyira feltűnő a nagy kappan orra :) Válaszolt, hogy "ja, tényleg, tudom" és nevetett, majd folytatta, hogy "nem ismertem meg".

2013. júl. 17. 14:09
 38/38 anonim ***** válasza:
Hááát... én semmit. Had nézze, amíg nem csal meg. Elvégre én is megnéznék egy jó pasit, nem azért mert meg akarom csalni, csak úgy alapból, sztem ebben nincs semmi gáz. Sőt, én is megnézem a jó csajokat, pedig nincsenek meleg hajlamaim. Ami szép, azt miért ne nézhetné meg? Elvégre emberek vagyunk, megbámulunk mindenkit. Mondjuk az én párom meg ilyen téren bamba, mert nem egy nagy nőcsábász és nem is nagyon szokott csajokat nézegetni, de ha nézné se törne ki a 3. VH, max kiröhögném, hogy olyan bal"pénisz", hogy észre veszem, hogy másokat néz :D
2013. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!