Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket gondolsz, érzel, amikor...

Miket gondolsz, érzel, amikor párod más nőket néz?

Figyelt kérdés
Mi pl. a párommal kb. egy órával ezelőtt ültünk az erkélyen (lakótelep), egyszer csak azt láttam, hogy néz egy fekete hosszú hajú csinos, karcsú nőt. Majd mikor észre vette magát, és az, hogy én is észre vettem a történteket, hirtelen zavartan azt mondta: "egy barátom keresztanyja". Én pedig: "ja, aha, egykorúak..." Bejöttem a konyhába, és kb. fél perc alatt végig futott az agyamon egy olyan érzés, gondolat, hogy nem vagyok neki elég szép. Rosszul éreztem magam. Csináltam egy kávét, és átgondoltam az egészet. Nagyon kicsi önbizalmam van mostanában, mert nemrég szültem, még nagy a poci, van rajtam vagy plusz 15 kg. Nekem is hosszú fekete (festett) hajam volt, derékig érő, de terhesség alatt buta fejemmel lenyírattam, mert annyit mondogatták, hogy jobb lesz az úgy, a baba miatt is majd. Most úgy érzem, hogy a legszebbet dobtam el magamról, amim volt, és utálom ezt a helyzetet. Tudom, hogy nem csalna meg, mert szeret bennünket, mégis annyira rosszul esett. Kb. 3 hete össze is vesztünk, mert a postán megbámult egy szőke cicababát, úgy hogy állt mellettem. Aztán megint mikor észbe kapott mit csinál, megkérdezte, hogy "szerinted az a csaj ott mit csinál?" Tudom, hogy hűséget esküdött, nem vakságot, tudom, hogy ez természetes, de fáj.

2013. júl. 16. 21:01
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

8-as


Köszönöm a Te válaszodat is. Hidd el igyekszem. Sminkelem magam, csinosan öltözöm, vettem ruhát ami jól áll (nem akarok sokat költeni, mert nem szeretnék ebben a súlyban maradni sokáig). Nem rossz ember ő, tényleg nem lehet panaszom, mert valóban megtesz értünk mindent, csak ez az egy, ami engem nagyon zavar, ill. rosszul esik.


Olvastam régebben olyanról, hogy sok pasi még akkor is megnéz más nőket, ha a legszebb, koronázott szépségkirálynő van vele. Én ezt elhiszem, hogy nem a megcsalás a cél, és van, hogy pár perc múlva már nem is emlékszik rá, hogy kit nézett meg. De azt miért nem érti meg az ilyen pasi, hogy viszont annak a nőnek ott mellette, akit szeret, neki még órák után is rossz kedve van emiatt? Tudom, hogy nem kéne ezen kattognom, de nem tehetek a rossz érzés ellen. Nem is mondtam neki semmit, nem rendeztem jelenetet.

2013. júl. 16. 21:29
 12/38 anonim ***** válasza:
43%

Semmit nem érzek. Nem érdekel. Én is megnézem ugyanúgy a férfiakat, ha szimpatikus külseje van. Ahogy írtad, hűséget fogadtunk, nem vakságot. Minden este mellettem alszik el, ébred fel, velem szexel. Inkább akkor bámulja a nőket, amikor én is ott vagyok. De soha ne feltűnően. Az bunkóság. De egy két nőre még én is rácsodálkozom milyen jól néz ki. Akár akkor is, amikor a férjem nincs ott. Én 10 hónapja szültem, szóval baromira nem vagyok toppon test ügyileg, de oda figyelek a külsőmre.

Egyébként próbálja titkolni ha megnéz valakit, de nekem is van szemem, olyankor ránézek - egy bizonoyos nézéssel - ő meg elröhögi magát. :D És itt le is zártuk.

2013. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 dani900 ***** válasza:
82%
Jó, mondjuk vannak fokozatok, szóval, ha eddig kevésbé csinálta, és csak most kezdett feltűnően sokat foglalkozni ilyennel, mindenképp mond meg neki, hogy rosszul esik, nyugodtan, ne indulatból, ne amikor nézi a csajokat, aztán leszólod, hanem mondjuk este vacsi közben hozd fel, hogy neked ez mennyire fáj, és ha számítasz neki, akkor változtatni fog.
2013. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
30%

Azért a magadra való odafigyelés meg a 15 kiló plusz nekem nem jön össze...


Áldozatot a babáért? MIt? Hogy meghíztál és levágattad a hajad? Nem áldozat volt egyik sem, hanem a saját döntésed...

2013. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
u.i.: az utolsó előtti esetnél, mikor ki is akadtam, és számon kértem miért bámulta meg azt a nőt, akkor is csak annyit mondtam neki, hogy "ezt nagyon meg fogod bánni". Mérgesen nézett rám, hogy ezt most hogy értem. Azt válaszoltam, hogy "nemsoká megint csinos leszek én is, és majd akkor sírhatsz!" Dühös volt, és kiabált, hogy ő nem csinált semmi rosszat, én miért jövök most ezzel. Mi az, hogy megbánja. Nyugodt hangon csak annyit mondtam: "ha neked mások tetszenek, akkor én is majd másoknak fogok tetszeni!" Ez a gondolat már nem ült neki.
2013. júl. 16. 21:35
 16/38 dani900 ***** válasza:
39%

Nem akarlak leszólni, de teljesen rosszul kezelted a konfliktust.

Egyrészt, indulatból tetted, másrészt gyakorlatilag támadtad, tehát, ilyenkor elkerülhetetlen, hogy ne megbeszélés legyen a dologból, hanem veszekedés.


A fenyegetőzés meg főleg teljesen haszontalan, úgy is tudja, hogy nincs alapja, tehát nem is vesz komolyan.

2013. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

14-es

Veszélyeztetett terhes voltam, feküdnöm kellett. Hidd el, nem irigyeltél volna. Egy rövid sétát sem tudtam tenni az utcán. Az utolsó hónapban már sírtam, hogy én ezt már nem akarom, nem bírom. Erős fájdalmaim voltak. Mikor nem ettem, belém erőszakolta a kaját, hogy a baba miatt enni kell, ne törődjek a kilókkal, majd lemegy, majd segít, a baba az első. A hajamra is ő beszélt rá, hogy talán jó lenne, ha levágatnám, nem lenne ennyi gond vele, mert nagyon sok kismama levágatja, a könyvben is az van írva, hogy jobb az úgy. Anyós is erősködött.

2013. júl. 16. 21:43
 18/38 A kérdező kommentje:

Dani


Köszönöm a válaszodat, igazán hasznos építő "kritika". Próbálom, igyekszek én más szemmel nézni a dolgot. Épp azért tettem fel a kérdést, mert én lennék a legboldogabb, ha egyáltalán nem érdekelne, hogy kit nézeget. Lehet, hogy pár hónap múlva már én is csak nevetni fogok a jelenlegi önmagamon.

2013. júl. 16. 21:50
 19/38 dani900 ***** válasza:
9%
:)
2013. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar ha megnéz más nőket.Inkább csak nevetek rajta. Ő is ezt teszi amikor megyünk valahová kettesben és a pasik megfordulnak utánam :-). Szerintem nem kell ebből komoly problémát csinálni.
2013. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!