Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket gondolsz, érzel, amikor...

Miket gondolsz, érzel, amikor párod más nőket néz?

Figyelt kérdés
Mi pl. a párommal kb. egy órával ezelőtt ültünk az erkélyen (lakótelep), egyszer csak azt láttam, hogy néz egy fekete hosszú hajú csinos, karcsú nőt. Majd mikor észre vette magát, és az, hogy én is észre vettem a történteket, hirtelen zavartan azt mondta: "egy barátom keresztanyja". Én pedig: "ja, aha, egykorúak..." Bejöttem a konyhába, és kb. fél perc alatt végig futott az agyamon egy olyan érzés, gondolat, hogy nem vagyok neki elég szép. Rosszul éreztem magam. Csináltam egy kávét, és átgondoltam az egészet. Nagyon kicsi önbizalmam van mostanában, mert nemrég szültem, még nagy a poci, van rajtam vagy plusz 15 kg. Nekem is hosszú fekete (festett) hajam volt, derékig érő, de terhesség alatt buta fejemmel lenyírattam, mert annyit mondogatták, hogy jobb lesz az úgy, a baba miatt is majd. Most úgy érzem, hogy a legszebbet dobtam el magamról, amim volt, és utálom ezt a helyzetet. Tudom, hogy nem csalna meg, mert szeret bennünket, mégis annyira rosszul esett. Kb. 3 hete össze is vesztünk, mert a postán megbámult egy szőke cicababát, úgy hogy állt mellettem. Aztán megint mikor észbe kapott mit csinál, megkérdezte, hogy "szerinted az a csaj ott mit csinál?" Tudom, hogy hűséget esküdött, nem vakságot, tudom, hogy ez természetes, de fáj.

2013. júl. 16. 21:01
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Tényleg utánad is forognak a pasik? Aztaaaaa! Ki hitte volna!! :))) Ja, hát szülés előtt utánam is forogtak. Egy bárban dolgoztam, mikor megismerkedtünk. Már együtt voltunk rég, még mindig képes volt szinte minden este ott ülni, utólag ki is derült, hogy féltékeny volt egy kicsit. Most meg így állunk. Fordul néha a kocka. :)
2013. júl. 16. 22:12
 22/38 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne csinálj ebből ügyet. A párommal is szoktunk megnézni az embereket és sosem féltékenykedünk. Pár hete voltunk a strandon és én láttam egy kitömött szájú, fekete hajú csajt. Kérdeztem a páromat nevetve, hogy mit gondol arról a csajról. Ránézett, elfordult és azt mondta: "Atya-Úr-Isten!" xDDDDD Utálja a plasztikázott csajokat, főleg ha az ajkukat tömik. És én ezzel szoktam piszkálni őt :D

Volt, hogy egy nagymellű csajt látott meg és kérdezte, hogy fel fog robbanni a melle? Miért robbanna fel? -kérdeztem. Mert, ki van tömve, ha jól tudom - válaszolta ő.

2013. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
74%
Ha gúnyolódni szeretnél, azt is lehet. Csak mondom, hogy én 3 gyereket szültem, de terhesen sem zavart ha a férjem megnézett más nőket.
2013. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Jó móka lehet valóban :) Csak az a baj, hogy ezt a csajt, akit láttunk az erkélyről, hát rá nem tudok mondani semmi rosszat, mintha régi önmagamat láttam volna, és a szívem mélyén irigyeltem is a szép hajáért, meg a vékonyságáért. Épp ezért fáj nekem, mert azt hiszem, hogy a párom is azt gondolja, hogy milyen jó volt, mikor így néztem ki, és milyen kár, hogy most nem. :(((
2013. júl. 16. 22:29
 25/38 anonim ***** válasza:

22-esnek igaza van. Mi is szoktunk az embereket figyelni. Tegnap a villamoson egy rövid farmernacis csajt néztünk egy darabig, s a párom mondta, hogy az okés, hogy meleg van, de miért kell ennyire feltűnően öltözködni ennek a csajnak? Én csak annyit tudtam válaszolni, hogy így akarja felhívni magára a pasik figyelmét, nem az eszével. Azt is elmondtam neki, hogy télen láttam szintén egy rövid nadrágos csajt, harisnyát viselt ugyan, de ilyen hidegben nem ajánlatos ez a viselet. Igazat adott nekem. Kelenföldön meg egy kigombolt ingű pasast láttam. Hát, az sem volt szép látvány. Ő azt mondta, hogy ilyet nem tenne, mert bunkóság.

Már vagy 4 éve vagyunk együtt, és nem vesztünk össze olyan értelmetlen dolgokon, hogy miért bámulta azt a csajt, meg ilyenek.

2013. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
67%

Na valami hasonlóba vagyok én is. +10 kg szülés után, egy dagadt csúnya valaminek látom magam. Teljessen megbízok a férjemben de nekem is fáj amikor legelteti a szemét. Erre használom én a "leszbikus" ènemet: én is megnèzem, megcsodálom a lányt/nőt igy máris jobban érzem magam :)))

Probáld ki...

2013. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

23-mas

Nem gúnyolódom, csak utálom az olyan hozzászólókat, nem csak az én esetemben, de más kérdéseknél is találkoztam már ilyennel, hogy valaki el van keseredve, tanácsot kér, és mindig bevonul egy kettő olyan, aki azért ír, hogy eldicsekedje, hogy ő és az ő élete milyen tökéletes, az ő párja, az ő családja ugyan soha...

Örülök neki, hogy utánad is forognak a pasik, biztosan nagyon boldog lehetsz, és remélem ettől, hogy te milyen csodálatos vagy, én meg milyen szerencsétlen még boldogabbá váltál :)

2013. júl. 16. 22:46
 28/38 A kérdező kommentje:
26-os :) Köszi, ez jó ötlet, erre még nem is gondoltam. Ki fogom próbálni. :) Lehet a végén még jót is mulatunk az egészen :)
2013. júl. 16. 22:48
 29/38 anonim ***** válasza:
3%

Ez az. Ha már a külsőddel elégedetlen, akkor legyél hárpia, és állj le vele veszekedni, hogy aztán amikor elváltok, akkor mondhasd azt, hogy pár plusz kiló miatt hagyott el, pedig nem, hanem mert a sírva kergetted a féltékenységeddel.

(Igen, ez egy létező jelenség.)

Minden férfi megnéz más nőket, sőőőt, a nők még jobban megnézik egymást. FÉRFI. Ez olyan, mintha elvárnád, hogy ne verje ki néha rendszeres szexuális élet mellett.

2013. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Szerintem könnyebb tapintatosabbnak lennie a férjnek, mint elnyomni egy rossz érzést a kérdezőnek.


A fejére is állhat, hogy megváltozzon a jelleme, mert te vagy a tökéletes szuperbarátnő (szuper anyuka mellett ez is felütötte a fejét, és egyre csak terjed), de akkor se fogja jól érezni magát ezzel a problémával, max csak elkezd benne gyűlni némán a feszültség.


Ezt igenis meg kell beszélni! Nem mérgesen, azon nyomban, hanem nyugodtan egy későbbi időpontban.


Szerintem azzal a kapcsolattal nagyobb baj van, ahol a problémákat el kell nyomni, nem lehet megbeszélni, mert akkor rögtön hárpia az ember.

Elismerem nekiugrani nem kell.

2013. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!