Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket gondolsz, érzel, amikor...

Miket gondolsz, érzel, amikor párod más nőket néz?

Figyelt kérdés
Mi pl. a párommal kb. egy órával ezelőtt ültünk az erkélyen (lakótelep), egyszer csak azt láttam, hogy néz egy fekete hosszú hajú csinos, karcsú nőt. Majd mikor észre vette magát, és az, hogy én is észre vettem a történteket, hirtelen zavartan azt mondta: "egy barátom keresztanyja". Én pedig: "ja, aha, egykorúak..." Bejöttem a konyhába, és kb. fél perc alatt végig futott az agyamon egy olyan érzés, gondolat, hogy nem vagyok neki elég szép. Rosszul éreztem magam. Csináltam egy kávét, és átgondoltam az egészet. Nagyon kicsi önbizalmam van mostanában, mert nemrég szültem, még nagy a poci, van rajtam vagy plusz 15 kg. Nekem is hosszú fekete (festett) hajam volt, derékig érő, de terhesség alatt buta fejemmel lenyírattam, mert annyit mondogatták, hogy jobb lesz az úgy, a baba miatt is majd. Most úgy érzem, hogy a legszebbet dobtam el magamról, amim volt, és utálom ezt a helyzetet. Tudom, hogy nem csalna meg, mert szeret bennünket, mégis annyira rosszul esett. Kb. 3 hete össze is vesztünk, mert a postán megbámult egy szőke cicababát, úgy hogy állt mellettem. Aztán megint mikor észbe kapott mit csinál, megkérdezte, hogy "szerinted az a csaj ott mit csinál?" Tudom, hogy hűséget esküdött, nem vakságot, tudom, hogy ez természetes, de fáj.

2013. júl. 16. 21:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%

Jó ég,ezek a pasik annyira egyformák.. :S

Nekem is rosszul szokott esni amikor a párom más nőket bámul. Nálunk is ez a helyzet,a kislányom most 6 hónapos. Nekem is van felesleg,narancsbőr,egyebek.. És ugyanúgy érzek mint te.. Sajnos fogalmam sincs h mi a megoldás... :(

2013. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem, hogy miért kell bolhából elefántot csinálni? Ezzel csak tönkreteheted a házasságodat!

Ha nem vagy megelégedve a külsőddel, változtass rajta. Fogyj le, növeszd meg a hajad stb.

2013. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%

ha szeretitek egymást és totálisan megbizol benne akkor feleslegesen rágod magad ezzel gyomorfekélyed lesz maximum, de semmi egyéb jó dolog.Egy ilyen hülyeség miatt meg szakítani is nevetséges.Jobb ha elfogadod.

És igen azért van mert nincs önbizalmad.

Lazán kell venni ezt a dolgot. Nézz meg te is pasikat.

Engem egyáltalán nem zavar hogy a pasim megnézi a csajokat.

Én is megnézem a jo pasikat.Egyikünket sem zavar. Pont azért mert megbizunk egymásban,és szeretjük egymást. És ami szép az szép:)))))

2013. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
16%
Nézze. De veled ül egy erkélyen, nem?
2013. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

"fogyj le, növeszd meg a hajad"... ezt nagyon könnyű leírni, de tudod kedves 2-es, ez nem megy egyik napról a másikra. Növesztem a hajam, de sajnos 1 cm-nél nem nő többet még akkor se, ha kefét eszem. Tornázom minden nap, 4 kg-t már fogytam, de a felesleg és a megnyúlt bőr sem úgy működik, hogy lecsatolom magamról. Ki hitte volna ugye? :)


1-es.

Hát, sajnos én sem tudom. Én nem is akarom neki tiltani, nem akarok veszekedni, csak legalább akkor ne csinálná, mikor ott vagyok. Persze gondolom, hogy nem szándékos tőle, csak nem értem miért nem lehet magát kontrollálni.

2013. júl. 16. 21:13
 6/38 anonim ***** válasza:
41%
A párom ha megnézi, nem is feltűnően, sose vettem még észre hogy másokat nézegetne. Csak azt szoktam tőle hallani, "az a fickó is megbámult". Szóval még szerencsére nem értünk el oda, hogy másokat bámulgasson meg, de először neked kellene az önbizalmadat visszanyerni. :)
2013. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 dani900 ***** válasza:
53%

Na igen, a saját önbizalomhiányodat próbálod hárítani a párodra. Magadon kéne változtatnod, és nem a külsőre gondolok, mert egy faszi akkor is megnézi a csajokat, ha a város legjobb nője az övé, ez csak amolyan pontozás, legalább is nálam általában, végignézem, és csak arra gondolok, hogy combok, fenék, alak, arc, mennyire tetszik, vagy mi az, ami nem tetszik, majd, három másodperc múlva, már nem is emlékszem rá, szóval, ez amolyan időtöltés, unalom űzés.

Ha meg kérdezgeted, akkor meg arra kényszeríted, hogy hazudjon, azt nem fogja mondani, mennyire formás a csajszi segge, úgyhogy, jobb, ha ezzel nem is foglalkozol, fölösleges, nem tudsz rajta változtatni, max elrontod vele a jó kapcsolatot.

2013. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%

A mostani alkatod ellenére is öltözz csinosan, (alkatodhoz illően) persze a tornát folytasd. A hajadat tényleg kár volt levágni, én szerintem sose fogom :S


Sminkelj minden reggel, állítsd be a hajad is szépre, vegyél csinos otthoni ruhákat is, és gondolom nagy melled lett a szoptatás miatt, na én nem szégyellnék egy szépen dekoltált felsőt felvenni. Ha a párod ennek ellenére se téged, hanem másokat néz, lehet pár másik férfi viszont téged fog, főleg akik kedvelik a dúsabb idomokat.


Na ezzel "növessz önbizalmat", ha már ennyire természetesnek kell venni, hogy a férfiak így megalázhatják a kedves feleségüket :(

2013. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A terhesség előtt, bár nem vagyok és sosem voltam beképzelt, nagyon is kritikus voltam magammal mindig, dekoratív csajnak számítottam. Tudatosan dolgoztam rajta, hogy mindig jól nézzek ki. Úgy érzem, hogy nem korrekt velem szemben, hogy most, hogy egy ideig, míg helyre nem jövök nem vagyok eléggé megbecsülve, és ezt azzal árulja el, hogy bámul másokat a jelenlétemben. Ha én áldozatot tudtam hozni a boldogságunkért, a babáért, amit főleg ő akart, akkor tiszteljen meg annyival, hogy nem aláz meg ezzel.
2013. júl. 16. 21:21
 10/38 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kuvára igazad van.
2013. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!