Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam nőket visz fel magához!...

A fiam nőket visz fel magához! Valahogy nem tudom elfogadni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 22 éves,sikerült összehoznia egy szép házat önerőből.

Hétvégente elszoktam hozzá menni mindig csomagolok neki ilyenkor ebédet.Legtöbbször akkor kell fel és nem egyedül.

Tegnap is ott voltam dél fele nagy nehezen nyitott ajtót és egy kék magassarkú van a szobája előtt.

A nőt személyesen nem láttam..A fiam nem is tagadta,és rákérdeztem,hogy ő ki és csak a kereszt nevét tudta megmondani...

Ez már nem először fordul elő. Inni nem iszok,szóval nem jár haza részegen,csak nőket visz fel.

Olyan kellemetlen volt szembesülni.

De irányítani nem irányíthatom már..Viszont jó lenne vele beszélni erről csak nehezen nyitok ilyen téren,meg a másik ki akar erről a saját szüleivel beszélni...?

Vagy ez megszokott jelenség? Mit kellene lépnem?Lehet túl szűk látókörű vagyok.

45/N


2013. júl. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Ámen...
2013. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!