Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam nőket visz fel magához!...

A fiam nőket visz fel magához! Valahogy nem tudom elfogadni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 22 éves,sikerült összehoznia egy szép házat önerőből.

Hétvégente elszoktam hozzá menni mindig csomagolok neki ilyenkor ebédet.Legtöbbször akkor kell fel és nem egyedül.

Tegnap is ott voltam dél fele nagy nehezen nyitott ajtót és egy kék magassarkú van a szobája előtt.

A nőt személyesen nem láttam..A fiam nem is tagadta,és rákérdeztem,hogy ő ki és csak a kereszt nevét tudta megmondani...

Ez már nem először fordul elő. Inni nem iszok,szóval nem jár haza részegen,csak nőket visz fel.

Olyan kellemetlen volt szembesülni.

De irányítani nem irányíthatom már..Viszont jó lenne vele beszélni erről csak nehezen nyitok ilyen téren,meg a másik ki akar erről a saját szüleivel beszélni...?

Vagy ez megszokott jelenség? Mit kellene lépnem?Lehet túl szűk látókörű vagyok.

45/N


2013. júl. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a probléma, azon kívül, hogy miért nem telefonáltál oda? Lehet, hogy nem anyucival jópofizna hanem a csajjal üldögélne egy szál fütyiben a konyhaasztalnál és kávézgatna.

Én akkor fejeztem be a randizást egy pasival, amikor közölte, hogy az anyukája minden reggel átmegy hozzá megcsinálni a reggelijét.

Nehezen nyitott ajtót: mit kell erőltetni, nem érted, hogy nem veled akart lenni, hanem a csajjal????

2013. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
22 éves felnőtt férfi a saját lakásában éli a saját életét. Magát a kérdést se értem, hogy minek kéne erről beszélni vele, és mi közöd hozzá. Örülj hogy nem fiukat vissz fel, és hagyd békén. Felnőtt ember hadd élje az életét. Amíg nem drogozik nem lop csal hazudik addig csak ezért fölösleges zaklatnod.
2013. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a fiad magánügye, bele nem szólhatsz, persze attól még nem kell örülnöd ennek.

Viszont tényleg jobb lenne, ha bejelentenéd érkezésedet. Nekem az agyamra ment, mikor korábban anyámék minden bejelentés nélkül megjelentek nálunk. Igaz, én a párommal éltem akkor is, de így is szar volt kapkodni...

2013. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne neked így rátelepedni.Miről kéne egy 22 éves FÉRFIVAL beszélgessél?Majd kitombolja magát,és megállapodik valakinél...És ne állítsál be váratlanul,mert az neked is és neki is,sőt még a csajszinak is kellemetlen...
2013. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem a felháborodásod, ha 45 éves vagy akkor te már 23 évesen gyermeket szültél, ami nem gond, csak akkor ne legyél kiborulva, ha a 22 éves fiadnak hölgytársasága van.

Szerintem az ebédhurcolás csak egy indok, hogy odamehess hétvégén.

2013. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
30%
Most a saját házzal akarsz dicsekedni? Mert azt írtad először....
2013. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ebédet csomagolni és hurcolászni neki? Hagyd élni, vagy ez egy jó indok, hogy mehess kíváncsiskodni? Előtte telefonálj oda...vagy hívd el magadhoz ebédre, ha ráér, és akkor csomagolhatsz neki. De minden hétvégén beállítani....kéretlenül...nem kell rátelepedni, már felnőtt!
2013. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
92%
Jól is teszi, hogy felhordja őket. Fiatal, egészséges, szereti a nőket. A fiad olyan, mint a mai 22 évesek 98%-a. Te meg olyan vagy, mint az anyós kategóriában körülírt anyósok 98%-a. Akiknek a szoknyája mellől nem szakadhat el a kisfia mert akkor dádá lesz. Na meg persze az összes nőt elüldözöd majd a fiad mellől, de gondolom ezekkel a déli ebédhordásokkal ez is a célod. De hatékonyabb lesz, ha 7-kor már a reggelivel csöngetsz. Nemrég aludtam egy srácnál, 22 éves volt, de azt, hogy saját volt-e a ház, vagy bérelte, nem volt időnk megbeszélni, más dolgunk volt. Talán épp a te fiad ágyában ébredtem délben, bár hozzá nem jött szerencsére anyuka.
2013. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Utolsó

Jól oda raktad :D

2013. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban mondtad neki hogy védekezzen, akkor most már nem kell beleszólnod szerintem. Ilyen egy normális 22 éves jóképű pasi. Majd megkomolyodik ha meg akar.
2013. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!