Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem illő elfogadni...

Szerintetek sem illő elfogadni ezt a pénzt?

Figyelt kérdés

Röviden: a szüleimnek volt 2 ingatlana. Anyukám nyugdíjas lett, apukám elfogadott egy kevesebbet fizető állást, ami nyugis, nem megerőlteté és a balatoni nyaralóba költöztek. A másik ingatlan eladták és a pénz 1/3-át felajánlották nekem, 1/3át a testvéremnek a maradékot pedig maguknak tették félre.


Anyósom és sógórnőm szerint nem kéne ezt elfogadni, ez az ő pénzük.


Mit gondoltok?


2013. jún. 12. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
anyós és sógornő abba szóljon bele amit ő ad ... miért ne fogadhatnád el
2013. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha felajánlották és szükséged van rá, akkor fogadd el. Ha a szüleidnek van rá nagyobb szükségük, akkor ne fogadd el.
2013. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Boyka01 válasza:
89%
fogadd el anyósra csak az amatőrök hallgatnak.
2013. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám, ha felajánlanák, és tudom, hogy nem hiányozna nekik a pénz. Azért adják, mert szeretnek benneteket és szeretnének támogatni az életben. Ha neked lenne lehetőséged támogatni a szüleidet, nem tennéd?
2013. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi köze hozzá? Főleg nem egy anyósnak meg egy sógornőnek.
2013. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid úgy gondolják,hogy egy részét neked adják...hát fogadd el.A testvéred is ugyanúgy megkapja azt az összeget,ez így fer.Anyósodnak és a sógornôdnek pedig semmi köze hozzá,hogy te a szüleidtôl mit fogadsz el és mit nem!Szerintem irigyek.
2013. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nincs rá szükségük. Már 6 hónapja élnek lent a Balatonnál a nyugdíjból és a fizetésből, jól megvannak, tudnak félretenni is. Hitelük nincs.
2013. jún. 12. 12:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyósnak és sógornőnek ehhez semmi köze. A szüleid nyilván azért ajánlották fel ezt a pénzt, hogy téged támogassanak vele, és ahogy már írtad is, nincs rá szükségük. Én a helyetekben elfogadnám, akkor is, ha most épp nincs rá szükség. Félre lehet tenni, és akkor legalább baj esetén van mihez nyúlni.
2013. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Boyka01 válasza:
82%
akkor meg mi a problem? fogd a pénzt és vidd el nyaralni az asszonyt az anyóst meg hagyd otthon pöffeszkedjen csak magának.
2013. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidtől van, miért ne lenne illő elfogadni?


Ami nem illő az az, hogy anyós és sógornő beleszólnak abba, hogy mit csinálj, vagy ne csinálj a szüleiddel...


Fogadd el, és költsd valami hasznosra, vagy képezz belőle megtakarítást. :)

2013. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!