Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvos nem fog pénzt elfogad...

Az orvos nem fog pénzt elfogadni, mert ismerős. Mit vegyünk neki ajándékba, ami értékes, de mégsem annyi mint egy császármetszés? Ez már a második császár lesz.

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 21:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Nő, ötven körüli, nincs családja.
2008. okt. 28. 21:37
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szia. Szerintem ajándék kosarat.
2008. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mi legyen benne konkrétan?
2008. okt. 28. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Én raknék bele több fajta édességet a márkásabbak közül, esetleg valamilyen krémlikőrt, kávét, kekszet, teát, stb. A Tesco-ba nagyon sok fajta van kirakva a fűszeres részleg környékén (legalábbis már több helyen is ott láttam)nézd meg és ha nem is azok közül veszed meg az egyiket, de ötletet adhat.

Üdv

2008. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én egy gyönyörű és nőies Parker tollat vennék amibe belegravíroztatnék pár szót ami ránk utal a babával.
2008. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Én nem vennék semmit. A dolgát végzi.
2008. okt. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

szia!


ha ismerős,valszeg tudod mi a hobbija.vagy mire vágyodik...vagy miket szeret..mondjuk ha szereti az ékszereket,akkor lehet neki venni azt is...gondold át,h miket is kedvel...vagy mondjuk a kedvenc parfümje...esetleg ha sminkelni szereti magát, egy profi sminkszettet...

2008. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Ajándékcsomagot, lehet kapni nagyon szépeket megcsinálva, de te is állíthatsz össze akkora összegbe amit odaadnátok neki és mellé mondjuk virág.

Vagy lehet ajándékutalványt is, az se pénz végülis mégis azt venne rajta amit szeretne, úgyis közelegnek az ünnepek.

Én tollat, meg egyéb ilyen "tucatajándékot" nem vennék neki.

2008. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Hát az tényleg a pénztárcától függ...de egész kedvezményesen is meg lehet úszni.Esetleg egy kozmetikai kezelés egy szalonban,de ha nem szereti az ilyesmit,egy gyógyfürdős belépő....Színházba szeret járni?Ezek kicsit személyesebb ajándékok,valóban ismerni kell az illetőt,aki kapja.Én biztosan örülnék egy profi masszázsnak,egy pihentető napnak...
2008. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát jol le lettek pontozva a válaszok...
2008. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!