Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első császármetszés után...

Az első császármetszés után kinek miért lett a második szülése is császár?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Az elsővel nem tágultam a vérnyomásom 220felett volt,8óra vajúdás után császároztak.A 2. nem mozgott már majdnem 1napja a kislányom 39hetes voltam,bent fogtak ctg után.Akkor azt mondta a doki 15órakkor,hogy ma már a kezembe tarthatom a babát,megindítottak oxival,nem tágultam semmit,de a doki mondta,hogy szinte biztos császár lesz,4óra után toltak a műtőbe. Most a 3. babát várom,ez már nem is kérdéses,azt mondta a dokim,2óra fájástevékenység után megműt....

minden jót

2011. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is félek mert az első 16 óra vajúdás után lett császár mert nem tágultam remélem most nem hagynak ennyit szenvedni .Gratulálok a a gyerekekhez!

2011. febr. 27. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is azért lett császár,mert nem tágultam. Akkoriban még azt hittem,h csak velem történik ilyen,biztos én vagyok a hibás,h nem tágultam (idegesség,félelem,stb),de akkor nem voltam egyedül.

Most a 2.babát is császárral akarják kivenni,a heg miatt,pedig eltelt már két és fél év azóta.Nekem azt mondták,h ha az elsővel nem tágultam,akkor a másodiknál is reménytelen,mert ilyen a szervezetem....

lehet mit tenni?Semmit beletörődni,h jobb lesz így.

Minden jót.

37+4 hkm

2011. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!