Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg ezt? A...

Hogyan oldjam meg ezt? A férjem gyűlöli az anyukámat. Nem értem miért, anyu úgymond köztiszteletnek "van kitéve". Már nyugdíjas, sokat segít nekünk, valahogy a férjem nem képes Őt sehogy sem elfogadni.

Figyelt kérdés
Már csökkentettem szinte minimálisra az Ő kettejük találkozásait,hozzánk csak akkor jön ha a párom nincs itthon.Ma viszont már attól is problémázott a párom,hogy anyu idetelefonált.Kinek feleljek meg?Szétesek teljesen!
2009. aug. 3. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg, miért gyűlöli!!!
2009. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megtörtént,nem mondott konkrétumot!Azt látom,hogy náluk soha nem volt szoros anya-gyermek kapcsolat!Talán ez zavarhatja?ebben a témában nem kommunikatív:(De arcokat tud vágni ha meglátja...Nekem viszont kifejezetten fáj ez a dolog.Kértem,hogy legalább azt tisztelje benne,hogy egy idős nő.Nem kell szeretni de ezt ne tegye Vele mert már ő is érzi és ugye nem kell magyarázni mit érezhet...
2009. aug. 3. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

valami oka csak van...

lehet, hogy tényleg a gyerekkorában keresendő :(

2009. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kérdezd meg, hogy mondjon konkrétumot, ne pofákat vágjon. mond meg, hogy szereted, de ugyanígy az édesanyádat is (aki nélkül te nem lennél - ezt is felfoghatná a párod) és fáj neked a viselkedése. minimum, hogy megmagyarázza, ennyire becsüljön meg téged.
2009. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt ülök ée filózok!Kezdem azt hinni,hogy önmagán kívül senkit sem fogad el...Hát nehéz egy pasas az tuti:)
2009. aug. 3. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy van vmi konfliktusuk, amiről Te nem tudsz...

én is csak találgatok...

2009. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
az anyosát azt mindenki utálja ezen nincs amit problémázni
2009. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ülj le vele erről elbeszélgetni.Ha semmi oka nincs arra,hogy utálja az anyukádat akkor kifejezetten bunkó a modortalan viselkedése.Nem teheti ezt veled,nem korlátozhat abban,hogy hogy tartasz kapcsolatot a szüleiddel.Ha náluk a családban ez nem működött megfelelően arról sem Te sem pedig az anyukád nem tehettek.Én sem szeretem az anyósomat,meg van róla okkal a véleményem,egy tolakodó erőszakos okoskodó hárpia sajnos ez az igazság,de akkor is a férjem anyja,és ugyan mi ezt egymás között már sokszor megbeszéltük mégsem vágok sem pofákat hozzá ha jön,és látogatjuk mi is őket.Sőt,ott segítünk egymásnak ahol tudunk.Szeretni tényleg nem kötelező,de a tiszteletet megadni igen.Főleg miattad,hiszen szeret a férjed téged neem??

Ha pedig úgy néz ki a férjed választás elé állít,akkor menjen Ő a fenébe.Gondolom nem abnormális a kapcsolatotok,hogy sülve-főve az anyukáddal vagy ami zavarhatja.Az pedig,hogy még az is zavarja ha felhív,hát ennyire bunkó nem lehet.

Beszéld ez meg vele,tartsa tiszteletben legalább azt,hogy neked fontos az anyukád.

2009. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem féltékeny. Neki nem adatott meg a jó kapcsolat az anyjával, neked igen. Lehet nem magával anyukáddal van baja, hanem azzal, ahogy Ti viszonyultok egymáshoz.

Azért nem ártana egy nagyon velős beszélgetés.

2009. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyukádnak egyébként mi a véleménye a férjedről? Az emberek tudtukon kívül is sokszor megérzik, ha valaki nincs valami nagy véleménnyel róluk. Ha tényleg köztiszteletnek örvend (nem "van kitéve") az anyukád, az is lehet, hogy a férjed egyszerűen féltékeny rá, vagy kisebbrendűségi érzése van vele szemben.
2009. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!