Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam nőket visz fel magához!...

A fiam nőket visz fel magához! Valahogy nem tudom elfogadni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 22 éves,sikerült összehoznia egy szép házat önerőből.

Hétvégente elszoktam hozzá menni mindig csomagolok neki ilyenkor ebédet.Legtöbbször akkor kell fel és nem egyedül.

Tegnap is ott voltam dél fele nagy nehezen nyitott ajtót és egy kék magassarkú van a szobája előtt.

A nőt személyesen nem láttam..A fiam nem is tagadta,és rákérdeztem,hogy ő ki és csak a kereszt nevét tudta megmondani...

Ez már nem először fordul elő. Inni nem iszok,szóval nem jár haza részegen,csak nőket visz fel.

Olyan kellemetlen volt szembesülni.

De irányítani nem irányíthatom már..Viszont jó lenne vele beszélni erről csak nehezen nyitok ilyen téren,meg a másik ki akar erről a saját szüleivel beszélni...?

Vagy ez megszokott jelenség? Mit kellene lépnem?Lehet túl szűk látókörű vagyok.

45/N


2013. júl. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%
Az ő dolga! Mit szólsz bele? Jobb lenne ha pasikat vinne fel vagy mi? Tipikus olyan anya vagy akinek semmi nem tetszik. Nem az őskorban vagyunk!
2013. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Köszönöm

2013. júl. 16. 13:39
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Na ez egy korrekt válasz volt kérdező! :)
2013. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy olyan kérdező, aki nem azért tesz fel kérdést, hogy csakazért is a saját igazát bizonygassa, hanem belátja, hogyha 30 ember nekiugrik és ellenkezik a véleményük, akkor talán nekik van igazuk. Ritka hozzáállás ezen az oldalon, a legtöbben minden válaszolót, aki nem ért velük egyet, elküldenek a bús fenébe. Örülök, hogy törekszel jobb anya, később anyós lenni! Csak így tovább!
2013. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
7%

(NEM OLVASTAM VÉGIG)

most akarod erkölcsre tanítani ????!

miért nem előbb tetted meg?

2013. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok, a fiam 4...már minden házimunkából kiveszi a részét-játékból persze-, hogy 18 év múlva délután háromkor ha felhív,elmondhassa, hogy Jázmint a főztjével vette le a lábáról, Borókát pedig legénylakása rendjével...
2013. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
76%

Normálisnak sajnos normális, mert manapság ez a norma. De szerintem semmiképpen sem ideális.


Nekem az jutott eszembe, hogy miért mászkálsz a fiadhoz? Kérdezted, hogy ez zavarja-e őt? És miért viszel neki ételt? Ha egy felnőtt férfiról van szó, akkor tudnia kéne gondoskodnia magáról, mosni, főzni, takarítani. Attól még nem lesz felnőtt, hogy összefekszik minden héten más nőkkel, és van egy tuti kis háza.


Én biztos nem járnék a nyakára, oldja meg a kajáját, különben soha nem nő fel.

2013. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Szóval igen, akkor mennék, ha ő hívna. Nyílván nagyon váratlan volt számára az érkezésed. Beszéld meg vele, hogy szeretné-e, hogy menj, vagy sem.
2013. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, le a kalappal előttetek! Büszke lehetsz magadra és a fiadra is! :) Csak így tovább! Öröm volt olvasni, hogy képes vagy tanulni a "hibáidből" vagyis inkább bővíteni a látókörödet, jobb anyának lenni! :)


21/L

2013. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Korábbi néhány válaszoló is jókat írt,de a kérdező már megértette :)


És,tényleg az egyik legnormálisabb kérdezővel van dolgunk :)


Annyi idiótát is láttam már itt(pláne kérdezőket akik akkor is a magukét hajtják ha nincs igazuk),jó hogy vannak értelmes emberek.

2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!