Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam nőket visz fel magához!...

A fiam nőket visz fel magához! Valahogy nem tudom elfogadni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 22 éves,sikerült összehoznia egy szép házat önerőből.

Hétvégente elszoktam hozzá menni mindig csomagolok neki ilyenkor ebédet.Legtöbbször akkor kell fel és nem egyedül.

Tegnap is ott voltam dél fele nagy nehezen nyitott ajtót és egy kék magassarkú van a szobája előtt.

A nőt személyesen nem láttam..A fiam nem is tagadta,és rákérdeztem,hogy ő ki és csak a kereszt nevét tudta megmondani...

Ez már nem először fordul elő. Inni nem iszok,szóval nem jár haza részegen,csak nőket visz fel.

Olyan kellemetlen volt szembesülni.

De irányítani nem irányíthatom már..Viszont jó lenne vele beszélni erről csak nehezen nyitok ilyen téren,meg a másik ki akar erről a saját szüleivel beszélni...?

Vagy ez megszokott jelenség? Mit kellene lépnem?Lehet túl szűk látókörű vagyok.

45/N


2013. júl. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos a te erkölcsi normáid nem az ő normái. Lehet, hogy ez csak múló állapot, de a fiad felnőtt, azt csinál, amit akar. Egyszer azért elbeszélgethettek a témáról, elmondhatod neki a véleményed, az aggályaid, de ne nyaggasd, mert csak eltávolítod magadtól. Most már ő dönt a sorsáról, ha szerinted rosszul csinálja, akkor is.

Esetleg finoman kérdezz rá, hogy védekeznek-e. A fiatalok nehezen tudják elképzelni, hogy ők is megbetegedhetnek és se a hepatitis-B, se a a HIV pozitivitás nincs felírva senki homlokára. Esetleg a partner sem tudja még, hogy fertőző...

2013. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
57%
nem érzem magam élhetetlennek, de mit kell dolgozni 4-5 évig ahhoz, hogy saját maga házat vehessen?
2013. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
86%
Sógorom 22 évesen szintén 7 milliós házat vett, kint hegesztett külföldön!
2013. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ő elég céltudatos volt már kicsi korában és 17 éves kora óta dolgozik.Akkor már suli mellett is,egyszerűen csak élvezte.

Igaz akkor csak egy alkalmazott volt,és nem is ebből a pénzből sikerült neki,hanem hitelt is vett fel.

A mai napig fizeti még,de már nincs sok hátra.Egyébként vállalkozó illetve egy tehetséges rajzoló :)

2013. júl. 15. 19:32
 15/41 anonim ***** válasza:
95%
mondjuk, nekem úgy tűnik, hogy anyuka eléggé rá akarna telepedni a fiára. nem szép csak úgy rátörni a gyerekre, akkor se, ha kaját viszel neki. ez nekem olyan nagyon anyuci pici fia stílus, nem csodálom, hogy nem örül neki se a fiú, se a lány, aki nála van. nem kell anyukának mindenbe beleavatkoznia.
2013. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem máskor telefonálj oda, akkor mentesülsz a kellemetlen szitutól.Ez az ő élete, az pedig, hogy számon kéred, hogy ki van nála, hát elég ciki lehetett neki.
2013. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
97%
Mi a franc közötök van hozzá,h miből lett neki? Irigyek vagytok? Kérdező,sztem ne akarj beleavatkozni egy 22 éves fiú életébe,m annak nem jó vége lesz. Rákérdezhetsz,h mit csinál,de ne úgy,h azt érezze,h bele akarsz szólni. Fiatal,megteheti,élje az életét,ah neki jó,iknább most,mint mikor már felesége,gyereke lesz.
2013. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
94%
én irigy vagyok!!!!! de legalább nem képmutató...
2013. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
89%

Addig jó, amíg nőket visz fel és nem fiúkat :)

Minek tagadná? Mit kell ezen tagadni?

Amúgy illene előbb odatelefonálni, és akkor nincs kellemetlen helyzet.

2013. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Szintén anya vagyok, felnőtt gyerekekkel. De soha nem jutna eszembe, hogy ebédet vigyek neki, bejelentés nélkül. Ilyenkor meg is mondják, és így senki nem kerül kellemetlen helyzetbe. Hidd el, nem mindíg az evés a legfontosabb, és így a fiadtól is elveszed a lehetőséget, hogy esetleg kiderüljön, plázacica, vagy konyhatündér a kiszemelt lány.

Hagyd békén, nem hal éhen, váratlanul meg tényleg ne menj!!

Viszont jól sikerült gyerek, ha ennyi idősen összehozott egy házat, ez is bizonyítja, nem felelőtlen, megbízható FELNŐTT FÉRFI. Nem kell már nekünk, anyáknak mindenütt ott lenni..

2013. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!