Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény erről a helyzetről?

Vélemény erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem a sztorimat. Tehát van egy barátom, akivel több, mint négy éve együtt vagyunk. Nagyon szeretem őt és sosem akarom elveszíteni, de több problémánk is van. Először is a szüleinknél lakunk ez azt jelenti, hogy hol nálunk, hol az ő szüleinél. Elköltözni sajnos nincs lehetőségünk, mert még tanulunk mind a ketten ezért sajnos arra nem lenne pénzünk, de már fontolgatjuk. Na és itt kezdődik a probléma. A szüleim mostanában egyre inkább le akarnak beszélni róla. (Már mint a barátomról, hogy szakísunk) És viccesen fog hangzani, de az egyik okuk az, hogy azért, mert nem élhetem le az életem egyetlen férfival (ugyanis ő volt az első nekem és én is neki) a másik pedig, hogy szerintük nem fog tudni engem eltartani. Én főiskolára fogok menni jövőre(gazdálkodás és menedzsment) , neki pedig egy szakmája, egy érettségije van és jövőre megy el kertépítőnek tanulni. Szerintetek tényleg nem passzolnánk a jövőnket nézve? Vagy tényleg nagy baj lenne, ha én keresném nőként a többet? Tönkretesz ez egy kapcsolatot? Ha lehetséges normális, de őszinte válaszokat kérek. Remélem érthető voltam a megfogalmazásban:)


19L-21F


2013. júl. 7. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg ritka az, hogy valakik fiatalon összekerülnek és utána évtizedekig együtt vannak, de nem lehetetlen.


A szakmával kapcsolatosan: nincs garancia arra, hogy te jobban fogsz nála keresni, a diploma még nem jelent semmit. Ha ügyes, jól dolgozik akkor simán kiépíthet egy olyan ügyfélkört, hogy jól megélhet belőle.

Ha mégis te keresel többet, akkor igazából a párodon múlik, hogy ezt tudja-e kezelni. Az enyém nem tudta, sok vita volt belőle. Más ismerős párnál viszont nincs gond.


Én emiatt még nem szakítanék a párommal, ezek nem igazán ütős érvek..

2013. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék vele szakítani nem arról van szó. Csak érdekeltek külső vélemények.:) Nagyon köszönöm a válaszod!
2013. júl. 7. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Kár még a jövőn gondolkodni. Sok esélyetek nincs az önállósodásra szóval még nehéz megjósolni mit hoz a jövő.

Nekünk ez közelebb van, mi idősebbek vagyunk, de mi sem nagyon tudunk előre tervezni. pl:kinek hol lesz munkája? lesz-e egyáltalán? stb.

Neked kell eldöntened, hogy eltudod-e vele képzelni a jövőt és hogy szereted?

2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!