Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről a...

Mit gondolnátok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Van egy 30-as férj. Megnősül, gyerekei születnek. Van egy ismerőse, akit régóta ismer, eredetileg az ő ismerőse, egy 50-es pasi. Amíg meg nem nősült, addig nagyon jóban voltak, a pasi nagyon messze lakik, de legalább évente eljött hozzájuk (férj családjához), a srác is ment hozzá, kirándultak, mentek ide-oda. Az idősebb férfinek is családja van.

A srác az esküvőjére nem akarta meghívni, és a pasi azóta sem jön. A feleség nem is ismeri. Pedig esküvő előtt nyáron is találkoztak, (az akkor még barátnő nélkül), a srác a lányt itt hagyta, hogy a pasival menjen, meg sem kérdezte a csajt, hogy nem menne-e ő is velük pár napra nyaralni.

Viszont azóta néma csend. Mindenki unszolja, hogy hívja a pasit meg nyárra, pár napra, de nem nagyon van oda az ötletért. A pasi is halasztgatja, ha mégis megy a meghívás. A férj annyit mondott, hogy neki nagyon sokat jelent a pasi, még anno, azóta néma csend. Vita-veszekedés nem volt köztük.

Mi lehet ennek az oka, hogy ennyire nem akar jönni, de csak azóta, hogy esküvő volt?


2013. máj. 6. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem baratok voltak, hanem szeretok. A srac biszex, de a feleseg es a csalad kedveert visszafogja magat.
2013. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Túl a barátságon.
2013. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csupán egy alibibarátról van szó,és valójában egy szerető van a képben,aki nő.
2013. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy férfi, a pasi hazahozta, mármint anyjáékhoz, szóval nem nő, az tuti. A pasinak mondják a szülei mindig, hogy hívja már meg. Eddig minden évben jött.
2013. máj. 6. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Akkor itt túl szoros az érzelmi kötelék,és emiatt lehet valami gikszer.
2013. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek, miért nem hívja el? Kije vagy a férfinek?
2013. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, én vagyok a feleség, Tegnap rákérdeztem, azt mondta, hogy többet már biztos, hogy nem jön. Csak mert az anyja kérdezte tőlem is. De ma este megint rákérdezek, hogy nyárra nem hívja-e le a Balcsira. Kíváncsi vagyok, mit mond. Nem tudom, mit gondoljak. Jó pár éve ismerkedtek meg, amikor egy hotelben találkoztak, a pasi volt a vendég. A férjem volt akkor kb. 25-26. Azt tudom, hogy itt haverkodtak össze, mert elment hozzá egyedül Németországba.
2013. máj. 6. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy barátságnak is vége szakadhat. Biztosan megvan rá az oka. Lehet, hogy összevesztek valamin, rángatná csajozni... Vagy egyszerűen csak már nem kíváncsi rá.
2013. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!