Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztetnéd az ex férjed...

Figyelmeztetnéd az ex férjed élettársát?

Figyelt kérdés

Hogy hazudik neki és folyamatosan megcsalja. Ennek ellenére nagyon jól tudja játszani, hogy megbizzon benne.

Több mint egy éve ment el tölem, de azóta is lelkileg engem is bánt.


2013. júl. 7. 07:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem az én dolgom. Az ex az ex, pont. Te varrd szépen el a szálakat vele kapcsolatban, és ne foglakozz vele. A múlt az múlt, pláne akkor, ha a múlt nagyon nem szép múlt volt. gyászold meg a kapcsolatot és felejtsd el örökre az exet. Ő pedig a kapcsolataiban azt tesz, amit akar. Mit érdekel az téged most már? csak abban az esetebn érdekel, ha mindneáron vissza akarod magadhoz rángatni - de minek, ha nem kellettél neki és egyébként is csak bánt?


Jó volna neked egy pszichológus, minél előbb.

2013. júl. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem.


Az ilyen típusú ember legtöbbnyire úgy is kimutatja a foga fehérjét és lebukik, szóval majd az élet elrendezi sorsát. Te meg lépj tovább.


A legfontosabb te magad vagy, nem az hogy az ex meg a jelenlegi nője mit csinál. Hol érdekelne engem az ilyen.

2013. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel egyet értek.
2013. júl. 7. 09:52
 24/24 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok/voltam. Két napig röhögtem magamban, mindenki észrevette a környezetemben, hogy ragyogok a boldogságtól, amikor rájöttem, hogy a volt férjem hogy átb.....a az új asszonykát, aki miatt kidobtam.

Nem szóltam neki, nehogy kirakja az exemet mert akkor nincs hová mennie, nekem ne rinyáljon ott hogy utcára került, csak egy hétig maradhasson a kanapén, mert akkor már nehezebb kidobni újra (épp lecseréltem a zárat is). De úgy néz ki, hogy ha így folytatja, borulni fog ott is a bili én pedig ott fogok állni széles mosollyal az arcomon, hogy ja, én tudtam róla... szerintem ennél nagyobb megaláztatás nincs valakinek, hogy a környezetében mindenki tudott hogy át van verve.


Úgyhogy szerintem a legjobb ebben a helyzetben hallgatni (hiszen az ő kapcsolatuk, nincs jogom belerondítani), hátradőlni egy nyugágyban és élvezettel iszogatni egy pohár jéghideg citromos sört.

2013. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!