Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztetnéd az ex férjed...

Figyelmeztetnéd az ex férjed élettársát?

Figyelt kérdés

Hogy hazudik neki és folyamatosan megcsalja. Ennek ellenére nagyon jól tudja játszani, hogy megbizzon benne.

Több mint egy éve ment el tölem, de azóta is lelkileg engem is bánt.


2013. júl. 7. 07:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Szívesen tenném, de biztosan nem hinné el, azt hinné csak féltékeny vagyok...:(

2013. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És ha tudod bizonyitani?
2013. júl. 7. 07:58
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi, de van bizonyitékom több is amít felhasználhatnék.
2013. júl. 7. 08:00
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg mindig nem tudtad elfelejteni, es feltekeny vagy. Kulonben hagynad h sajat maga jojjon ra! Hacsak nem te hagytad el, akkor siman! Viszont nem biztos h elhinne, sokan annyira naival, h ha ott van az orruk elott, akkor sem latjak meg a valosagot! :/
2013. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem!

1. Ha azért váltunk, mert a férjem elhagyott engem, akkor egye meg amit főzött, majd megtudja mástól, hogy akit helyettem választott, az mit tesz a háta mögött!

2. Ha én kezdeményeztem a válást, akkor azzal azt mondtam ki valójában, hogy nincs már közünk egymáshoz, boldogabb lennék nélküled, mást akarok, és nem téged! Ez esetben viszont miért is foglalkoznék azzal, hogy ő kivel-mikor-mit csinál, vagy éppen nem csinál. Az ő élete, az ő dolga!

Neked ahhoz már semmi közöd, ne avatkozz bele!

2013. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyítékod van?
2013. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Négyes. az hogy nemfelejtettél el valakit az nemolyan hihetetlen, főleg ha sokáig együtt voltál, az más, hogy nincs már érzelem. de elfelejteni nem lehet a másikat, mert ez nem egy vincseszter az agy, hogy kötörlöd. Nem tudom, szerintem na keveredj bele, úgyis azt hinné, hogy rosszindulatból akarod őket szétszedni.
2013. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tobb mint egy ev alatt mar tovabb kell lepni! Van akinek hamarabb, van akinek kesobb sikerul! De attol meg rohadtul el kell felejteni! De igy gondolom akkor sokkal jobb ha ragodik rajta az ember..... ahelyett h mas fele nezne!....
2013. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném. Tegyük fel, hogy a "jóindulatú" figyelmeztetésem hatására kidobja a nő az exemet: na és akkor? Ez nekem nem szerezne örömet, a pasas úgyis összejön valaki mással, nem lehetek örökké a sarkában.
2013. júl. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsoval nagyon egyetertek!....
2013. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!