Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztetnéd az ex férjed...

Figyelmeztetnéd az ex férjed élettársát?

Figyelt kérdés

Hogy hazudik neki és folyamatosan megcsalja. Ennek ellenére nagyon jól tudja játszani, hogy megbizzon benne.

Több mint egy éve ment el tölem, de azóta is lelkileg engem is bánt.


2013. júl. 7. 07:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ö lépett le és nem hagy békén engem sem. teljesen nem költözik ki tölem és mióta lelépett velem sem akarja megszakitani a kapcsolatot.
2013. júl. 7. 08:17
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nagyon gyorsan teljes mértékben kidobnám, velem ne szórakozzon. Hogy nem teljesen, csak félig szakított veled? Menjen a francba, költözzön el teljesen, vigye a cuccait, és hagyjon téged élni, és engedje, hogy mint független nő, felépíts magadnak egy új életet!
2013. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Hát ezt én is pont igy akartam, de erre nem képes és a fele lakás az övé, ezzel a jogával vissza is él.

Sőt, új kapcsolat terén még zsarólni is próbálkozik.

2013. júl. 7. 08:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Ugy vagnam ki, h laba se erne a foldet!!!!
2013. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor csak ugy tudsz megszabadulnj tole, ha felertekelteted a lakast, es vagy kp-ban kifizeted, v eladod, es ugy fizeted ki :/
2013. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Még mindig él a kérdésem:

Milyen bizonyítékaid vannak?

2013. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ne szolj bele semmi kozod hozza egyszeruen.

Csak bajod lesz belole hanyagold a pasit.

2013. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja veled megszakítani a kapcsolatot... Szakítsd meg te! Kérdés, hogy akarod-e? Szerintem nem. Egyébként nagy ívben tennél rá, hogy csalja-e a mostani nöjét vagy sem. Önigazolást akarsz? Egyébként honnét tudod hogy csalja? Követed? Nyomozol utána? Valld be hogy te vissza akarod öt kapni, s most hadjáratra készülsz. Ha megteszed, akkor a volt társad az örülni fog (meg jól kiröhögni téged) hogy lám még mindig szeret! Ha az egyik nem jön be, bármikor visszamehetek. Tisztázd magadban az érzéseidet!
2013. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Több is, de ezt most nem irnám ide.
2013. júl. 7. 08:47
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem teged az zavar h te is vagy neki, meg a no is! Mivel igy egyszerubb neki h ketto vagy tobb novel fekszik ossze, es te nem dobod ki ha egyaltalan ki akarod. Szerintem te csak sajat magadnak akarod ot! Ezert ez az egesz ceco!
2013. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!