Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek attol hogy majd...

Nem féltek attol hogy majd úgy néztek ki mint anyátok ha idősbbek lesztek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:37
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Dehogyis plázacica, egy elfuserált valaki,aki nem elégedett önmagával.Lehet szegény anyukájára ütött,akire biztosan nagyon haragszik.Láttatok már egy vékony masszõrnõt, mert nekem még nem igen volt szerencsém, mivel ehhez a foglalkozáshoz, elég erõs kezek, karok kellenek.
2013. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 belbolyhocska ***** válasza:
Én inkább apára hasonlítok. De anyu most is bombanő, egy 20ast simán letagadhat ;) Úgyhogy félni nem félek tőle :)
2013. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Látom a többiek alaposan letoltak, én inkább szeretnék az életről írni pár gondolatot, mert kíváncsivá tettél.


Nekem hozzászólásod alapján azért egy kicsit szexmasszőrösnek (is) tűnik az a masszőrködés, ugye? ;)

Nincs persze ebben a két mesterségben semmi rossz, - sőt művészi magasságokban lehet művelni mindkettőt!


Viszont a "mellékága" ennek az esetleges munkának múlandó dolog lesz, ettől sajnos tényleg joggal tarthatsz. :(


Attól, hogy valakinek szuper jó testet adott édesanyja és édesapja genetikája, ugyanaz a genetika bizony annak illékonyságát is kódolhatja.. Képzeld a temetőben, 3 hónap után milyen ronda tud lenni még egy fiatal szépségkirálynő is!

Viszont jó hírem, hogy középkorban az emberek már nem a külső testet fogják értékelni, időskorban meg végképp nem. Ezért addigra Téged se fog érdekelni és akkor se, ha még mindig masszőrködésből (akkor már egyre inkább gyógyászati céllal persze, esetleg masszőr oktatóként) tengeted majd életed... (nyugdíjat ne is reméljünk addigra, bár ez már más téma)


De ahogy egy képessége elveszik az embernek, a csodálatos agya azonnal pótolja valami mással. Pl. a vak embernek megnő a hallása, jobb lesz a tapintása, bőrén jobban érzi a légáramlatokat, jobb lesz a memóriája, bölcsebben nézi a világot, stb. Szóval mire majd a nem örök életű képességed megszűnik, kapsz helyette az élettől másokat cserébe!

Ez van, valamit valamiért. Cigány lányoknál pl. gyakori, hogy csodálatosan szép kis pofijuk van ifjúkorban (a messzi földről híres tüzességről itt illetlenség beszélni :) ) ám 30 felett elkezd ez a szépség bizony előjelet váltani. De nincs ebben semmi rossz, ez az élet évmilliárdos törvénye! Ha ezt elutasítod, akkor magát az életed utasítod el, amiből a jelenlegi szépséged fakad...


Nézd kissé távolabbról a dolgot és rögtön megérted a lényeget:

A növény életében is van egy kor, amikor kivirágzik és csodálatos szinekben pompázik. Utána jön az utódlás, -azaz a beporzás - majd még sokáig érleli termését. Végül a termés lehullik róla, Ő pedig ősszel szépen megsárgul, kissé kiszárad, s a tél beállta előtt elhullajtja lombait, majd álomba merülve várja a tavaszt. Mi ebben a csúnya vagy visszataszító szerinted? :)


Jelenleg a szépséget legfeljebb kölcsönözhetjük a természettől, akárcsak az életet. Rendelésre és sóhajtásra ezek a dolgok nem változnak meg. Viszont a tudományban esetleg bízhatsz, hogy addigra kitolja a rondulási határt, esetleg megnyújtja a minőségi életkort is. Persze ehhez jó sokat kell masszőrködnöd addig és a megszerzett pénzed nagyobbik részét már most félretenni, hogy a jövőben a tudomány praktikáit meg tudd majd fizetni - vagy egy váratlan betegségnél a gyógyulást? ... Ki tudja ezt így előre! Láttam ám már a kemótól röpke fél esztendő alatt tényleg mesebeli szépségű nőket a felismerhetetlenségig összemenni, majd utána néhányat egy teljesen új formába ismét feljönni.

Ami engem illet, minden jót kívánok Neked munkádhoz. - (Egy elhízott, hájas, kopasz és ronda, középkorú, magányos infomérnök férfi, akire minden bizonnyal ráférne már egy jó alapos masszírozás, csak épp szerény fizetéséből ezt a kényelmet nem engedheti meg magának. Szóval nem kell feltétlen hallgatnod sem rám - halgass szimplán az életre és az időre... ;))) )

2013. júl. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Utolsó de szépen leirtad.
2013. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
100%

Edzőteremben dolgozol, fiatal feszes bőrrel jó állapotban.

Ne aggódj, el fog múlni.

Az életed egy folyamatos rettegés lesz, depresszióba esel és egy házsártos vén banya lesz belőled, ezt már most megjósolom.

A kérdésed feltevéséből megállapítom, hogy egy idióta vagy.

2013. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Én csak azt kívánom neked,hogy majd a te gyereked(ha lesz egyáltalán,mert nem kéne szaporítani az ilyeneket mint te)mondja is a szemedbe,hogy nem szeretne rád hasonlítani majd későbbi életkorában.Mert gondolom nem mondtad édesanyádnak,hogy rondának tartod.Különben jó nagy bunkó vagy!
2013. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Én nem félek, mert fiú vagyok :)
2013. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Nem nagyon parázok, mert férfi vagyok :)
2013. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!