Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek attol hogy majd...

Nem féltek attol hogy majd úgy néztek ki mint anyátok ha idősbbek lesztek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:37
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Nem, mert anyám jól néz ki, le tudna tagadni vagy 10 évet. Amúgy meg azt csak sajnálni tudom, aki nem tudja elfogadni, hogy idővel megöregszik.
2013. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
a normális ember nem fél az öregedéstől, hanem elfogadja hogy ez az élet rendje.... aki meg nem normális elmegy botoxra és lebénitja az arcát... aztán meg bánkodhat hogy inkább nézne ki ugy mint az anyja annyi idősen..
2013. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

64 kiló 178 sentihez inkább kevés...


Egyébként nem félek,anyám 45,nagyim 65 évesen is úgy néz ki,hogy remélem rájuk ütök,és nekem se lesz rengeteg ráncom,se ősz hajam.

Dédimamám 95 éves,és 70nek néz ki :)

2013. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Nagymamám sajnos már nem él, de még 90 évesen is csinos nagymama volt, nem hízott el, szép haja volt, az arca sem volt csúnya, csak hát ráncosodott.

Szóval 60 évesen úgy szeretnék kinézni ahogy az anyám, 90 évesen pedig mint a nagymamám.

A másik nagymamámat nem ismertem annyira, de ő se volt csúnya.

2013. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Anyukám 65 éves. Olyan kisugàrzása van és annyi energiája, hogy egy fiatal simàn megirigyelhetné. Inteligens, vicces és a napi biciklizésnek köszönhetöen a kondija is jobb, mint az enyém. Csak irigyelni tudom és szeretnék rá hasonlítani.

Te pedig nagyon fiatalka lehetsz és meg fogod még bánni egyszer, hogy így vélekedtél anyukádról.

2013. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Istenem,de jó lenne ha rá hasonlítanék!Mind külsőre,mind belsőre!
2013. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Nahát ez milyen hülye kérdés, szeretem az anyámat és õ a legszebb a szemeimben, tehát ha olyan is lennék, nincs mitõl tartanom.Anyám szép nõ vot és apám is helyes.
2013. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Nem felek, eleve Apukam testalkatat orokoltem, az eletmodom is mas, de speciel Edesanyam nagyon jol tartja magat a korahoz kepest, keson rancosodott, meg csak most kezd oszulni, nem tulsulyos, pedig negy gyermeket szult es 63 eves. A nagymamam 93 es meg el es virul, aktiv.


Mellesleg te sem sok magas notol kerdezted meg a sulyat eddig. :)

En is 178 cm vagyok es most 60 kg, kapaszkodj meg: jelen pillanatban sovany vagyok, az S-es ruhak helyett epp szedem elo az xs-est, mert fogytam picit. 63-64 korul vagyok vekonyan csinos.

2013. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem anyukámra ütök, hanem az egyik nagymamámra. Ha úgy fogok öregedni, mint ő, akkor boldog leszek, mert ő soha semmit sem specifikusan tett az alakjáért, vagy a bőréért mégsem hízott el és nem is ráncosodott be durván. Bármikor letagadhatott volna kb 15 évet, 70 évesen még simán jött velünk kirándulni :)
2013. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
175 cm 51 kg vagyok így meg tudom ítélni. Egybként edzőteremben dolgozom. De gondolom az anyukák akiről van szó nem az izomtól súlyosak. Nap mint nap látom vetkőzni a nőket és elborzadok. És nem a 100 kilós nőkre gondolok mert azok közül max 1-2 jön néha pár alkalomra aztán lelép, de a mondjuk 50 - 60 kilós 40 feletti nőknek se olyan a bőre. Sok van aki bejön gondolom milyen csinos meglátom levetközve elborzadok hogy narancsbőrös és nem feszes a bőre pedig hetente többször jön eddzeni.50-60 évesen meg snkinek nem olyan a bőre és nem a ráncokról beszlek. A fenékről a has derék bőrérők a mellekről a stb...
2013. júl. 1. 14:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!