Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek attol hogy majd...

Nem féltek attol hogy majd úgy néztek ki mint anyátok ha idősbbek lesztek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:37
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Nem, mert a legkevesbe sem hasonlitok ra, en tiszta apai nagyanyam vagyok. O olyan nagymamas volt kulsore, szoval nem fogom banni, ha 60 evesen majd ugy nezek ki.
2013. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!!!

Sajnálatra méltó ember vagy!

és mivel én jó ember vagyok, ezért nagyon sajnállak téged. leginkább azért, mert nem adatott meg neked, hogy annyira szeress valakit, hogy akkor is gyönyörűnek látsd, ha 100 kiló, és akkor ha gyönyörűnek lásd, ha az arca egy merő ránc.

Nem tudod mi maradt ki az életedből!

2013. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező már ne is haragudj, de akkora paraszt vagy, hogy a kapanyél kiesik a szádból!

Nem vagy te egy kicsit elszállva?

2013. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Te képes vagy figyelni az embereket, hogy ki hogyan néz ki, nem tudom hány éves vagy, és hiába vagy ilyen magas 51kg sullyal, ez semmit sem jelent, ha belsõd ki van égve.

Várd ki, hogy az elõtted való évek mit hoznak.

2013. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Ez a munkam masszőr vagyok a teremben ha nem akarom akkor is latom a sok rozzant testet
2013. júl. 1. 18:52
 26/48 anonim ***** válasza:

Es te mindenhol feszes vagy kérdezõ?:):)

Jól néznél ki, ha ilyen fiatalon nem lennél az, mert gondolom még az vagy.:):)

2013. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Te kis kamus. ;)

51 kg, persze...

Holnap majd ezt lecsekkoljuk! :D

2013. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Neked valami nagyon nagy baj lehet a fejedben, még egy sportolónak is megereszedik a bőre meg stb 40-50 évesen. De neked ennyi eszed nincs hogy ezt felfogd.

DE ne félj neked is olyan lesz a tested, nem tudsz elleni semmit tenni.

2013. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megszólsz másokat, nyilván tökéletes vagy, és nincs takargatnivalód! Hát várjuk rólad az egész alakos fotót!!!!
2013. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Sajnos nem rá hasonlítok, amúgy örülnék, még 40es éveiben is gyönyörű volt, igazi bombázó típus, most is simán letagadhatna minimum egy tízest.
2013. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!