Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek attol hogy majd...

Nem féltek attol hogy majd úgy néztek ki mint anyátok ha idősbbek lesztek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 11:37
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
A mi generációnk már annak is rendkívüli módon örülne, ha a 60-ast megérné ebben az agyonmérgezett és mesterséges étkekkel ízfokozókkal, édesítő szerekkel, dízel füsttel, gőzölgő-kipárolgó műanyagokkal stb. megtömött világban, egy Chernobil és egy Fukushima után. Szóval még ha édesanyám 65 évesen egy bányarém lenne (mint ahogy egyáltalán nem az) akkor szeretnék én 65 évesen majd hasonlítani rá, - férfi létemre is - hiszen ez azt jelentené hogy akkor még élnék, ami egy mai férfi számára statisztikailag eleve nem semmi teljesítmény - sport ide-oda, de ez már egy másik történet... (43/F)
2013. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
90%

Akkor te a szüléstől is félsz!? Az is változtat ám! És az időskori elbutulástól?! Rosszul sikerült házasságtól? Szeretteid halálától?

Nevetséges, és szánalmas! Az élet azzal kezdődött, hogy bekakiltál. Gondolom, most már azt is szégyelled, pedig épp úgy az élet része, mint az öregedés! Ha nem változol, borzasztóan fogsz szenvedni! Kevesen szeretik ezt a tipust ám! A szépség majd múlik, te meg egyre kibírhatatlanabb leszel! Az emberek a számukra kellemes, kedves, lojális társakat kedvelik. A fúriák sose boldogok.

Én 54 éves vagyok, bőven anya korú. Szerencsém van, mert fiús anyuka lévén, ilyen lányom nincs! De egyet mondhatok! Mire ennyi idős leszel, a barátaid és akik számítanak szintén ilyen korúak. Így az lesz a fontos, hogy a korodhoz képest a saját korosztályodban nézz jól ki! Ennyi idősen az ember nem az öntelt húszévesnek akar majd megfelelni, mert nem lehet és nem is kell!

Az előttem szólók nagyon jól megfogalmazták a véleményüket! Kíváncsi lennék, hányan szeretnének rád hasonlítani!?

2013. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Külsőleg biztos szeretnnek. Amúgy te már nagymama koru vagy nem anyakoru vén nyanya!!nincs unokád?
2013. júl. 5. 11:24
 34/48 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, pont annyi ideig voltam fiatal, mint te! Egy perccel se kevesebb! De te leszel-e annyi idős, hogy egy hasonló unintelligens, öntelt kis buta liba így beszéljen veled?! Ostobaságod határtalan!
2013. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
93%
Még ilyet! Kérdező! Ezt a mondatodat nyomtasd ki, és vedd elő ötvenévesen! Felháborítóan bunkó vagy!
2013. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
92%
Én még mindig várom rólad a képet miss tökély! Te nem tanultál tiszteletet???
2013. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Csak légy tisztában azzal hogy nagymama koru vagy nem anyakorú!!!
2013. júl. 5. 11:59
 38/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartozik rád, de a második fiamat 41évesen szültem. Ő most töltötte a 13.-at. Az elsőt 32 évesen, ő 22 lesz! Én vállalom a korom külsőleg és belsőleg is! Te is vállalod majd? Ha netán lesz egyszer gyereked, ő is rettegni fog, hogy esetleg hasonlítani fog rád?! Tudom hogy bosszant, hogy itt nem igazán azonosulnak veled! Lehet hogy kicsit át kellene értékelned dolgokat?! Vagy még ahhoz is túl gyerek vagy?!
2013. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
100%

Te masszőr vagy? Kétlem!

Te max egy plázacica lehetsz! Belőled fognak élni a plasztikai sebészek! Bár agyat, ők se tudnak adni.

2013. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
Én nem félek attól, hogy olyan leszek mint anyú! Igaz, van rajta egy kis töblet, de rém jó anya. És szeretem. Remélem inkább, hogy rosszabb nem leszek.
2013. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!