Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen előélet után meg lehet...

Ilyen előélet után meg lehet változni?

Figyelt kérdés

Nem voltam/vagyok kapós a lányoknál. Eleinte még vágytam párra, házasságra, gyerekekre. Most már egyre jobban kezdenek elhalványodni ezek a vágyak.

És egyre jobban bennem lesz a magányos farkas érzés (hogy nem tudok megbízni senkiben).


Így aztán annyi esélyem sincs kapcsolatra, mint előtte. Fog ez változni?


2013. jún. 25. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
előéletet idézőjelbe kellett volna tennem...
2013. jún. 25. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Magától nem fog változni.


Te viszont változtathatsz rajta, ha akarsz.

2013. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hogyan? a rossz tapasztalatokat mivel lehet kitörölni?


csak nem foghatom rá mindenre hogy "rossz lányokkal kezdtem"

2013. jún. 25. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egyébként.Magányos farkas:)Jól érzem magam így,de néha jó lenne egy társ.Nekem is vannak előítéleteim,meg nehezen nyílok meg másoknak.
2013. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nőben vagyok ilyen. bár derűs vagyok, optimista, ebben az egy dologban képtelen vagyok már hinni.

már el sem tudom képzelni, hogy valaki tényleg akarjon. sajnos a sok negatív tapasztalat eredménye. mindig próbálok ebből kijönni, de aztán megint pofára esek. hát nem egyszerű, az biztos. nem tudom, változhat-e ez.

2013. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!